Żółty ser Hochland Sielski

żółty serŻółty ser Hochland Sielski to nowość na rynku. Wyróżnia go nie tylko pochodzenie, wyśmienity smak, lecz także jedyne na rynku zamknięcie na funkcjonalny rzep. Dzięki temu pyszny ser na dłużej zachowuje świeżość. Przyjazne środowisku opakowanie można wykorzystać później także do innych celów!

Żółty ser – jakość z Zielonych Płuc Polski

Żółty ser Hochland Sielski swój niezwykły, bogaty smak i jakość zawdzięcza przede wszystkim miejscu, w którym jest produkowane. To najczystsze i bogate przyrodniczo tereny zwane Zielonymi Płucami Polski. Między innymi tam, w rodzinnych gospodarstwach dbających o dobrostan zwierząt i środowisko naturalne, krowy dają pyszne mleko, z którego powstaje wyśmienity żółty ser Hochland Sielski.

Żółty ser – tak smakuje sielskość!

Beztroskich chwil cieszenia się idealnym smakiem doświadczy każdy, kto choć raz spróbuje jednego z trzech rodzajów żółtego sera Hochland Sielski. Hochland Sielski Klasyczny to delikatnie słodki, sprężysty żółty ser z dziurami – ta klasyka nie nudzi się nigdy. Z kolei Hochland Sielski Śmietankowy podbije serca wszystkich miłośników łagodnych, aksamitnych smaków i kremowych konsystencji. Fani intensywnych doznań smakowych też znajdą propozycję dla siebie! Hochland Sielski Wyrazisty zachwyca bogatym, dojrzałym smakiem i będzie idealnym dodatkiem do wytrawnych składników.

Cena: 4,99 zł (120 g)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany