Zobacz jak pachnie lato

kosmetyki na lato

Każda pora roku pachnie inaczej. Lato pachnie kokosem, cytryną, świeżym ogórkiem, mięta i soczysta brzoskwinią. Sprawdź, jak działają na ciebie te zapachy.

Kokosowe uniesienie

kosmetyki kokosowe

Zapach kokosa chyba najbardziej kojarzy się z wylegiwaniem się na piaszczystej plaży. Przenosi nas w egzotyczne rejony, a dzięki temu, że jest bardzo przyjemny i zmysłowy dodaje nam pewności siebie i pomaga w letnich miłosnych podbojach. Z nim na pewno poczujesz się sexy!

Kojąca cytryna

kosmetyki cytrynowe

Jeśli chillout to coś, czego latem najbardziej potrzebujesz, otaczaj się zapachem cytryny! Pomaga się zrelaksować, odsuwa stres na bok i pomaga zregenerować siły. Otulona cytrusową mgiełką na pewno wykorzystasz wakacje w 100%!

Świeżość mięty i ogórka

mięta i ogórek

To zapachy, które kojarzą się z chłodem i świeżością! Ich aromat orzeźwia, dodaje nam lekkości – zarówno naszemu ciału, jak i umysłowi. Dlatego jeśli chcesz poczuć się pewniej i dodać sobie energii, sięgaj w ciągu dnia po kosmetyki z tymi zapachami lub wypij szklankę wody z plasterkami ogórka
i listkami mięty.

Wytrawna biała brzoskwinia

kosmetyki brzoskwiniowe

Zapach białej brzoskwini jest niezwykle lekki i świeży – można się od niego uzależnić! Wniesie świeży powiew do gorących letnich dni i wprawi w pozytywny nastrój. Warto podkreślić, że to także zapach luksusu. Po prysznicu z brzoskwiniowym żelem, sięgnij po lampkę schłodzonego Prosseco z plasterkiem białej brzoskwini.

Ocen: 0
1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany