Zniszczone włosy potrzebują BCC, czyli Bond Creator Complex

zniszczone włosyZniszczone włosy potrzebują specjalnej pielęgnacji. Bond Creator Complex (BCC) to kompleks naturalnie występujących w naturze cząsteczek, które odbudowują i wzmacniają włosy, naprawiając jednocześnie uszkodzenia fizyczne i mechaniczne. Ten cenny składnik znalazł się w kosmetykach Actyva Nuova Fibra od marki Kemon.

„Zielone” produkty na zniszczone włosy

W dzisiejszych czasach coraz większą uwagę zwracamy nie tylko na skład produktów, które spożywamy, ale także kosmetyków, które stają na naszej łazienkowej półce. Zależy nam, aby lista składników była krótka, jak najbardziej naturalna i przyjazna organizmowi, a produkty nie były testowane na zwierzętach i powstawały z poszanowaniem środowiska.

Linia Actyva marki Kemon, jako jedna z niewielu na polskim rynku, posiada certyfikaty świadczące o wysokiej jakości. To Green PE przyznawany opakowaniom, które nadają się do recyklingu, a więc butelki i tuby mogą być ponownie przetwarzane. Love Nature świadczący o tym, że produkt nie zawiera składników, które mimo że są dozwolone do użycia w kosmetykach, mogą szkodzić środowisku i zdrowiu oraz Icea Vegan dowodzący tego, że w produktach nie znajdują się żadne substancje lub środki pomocnicze pochodzenia zwierzęcego lub GMO.

Nuova Fibra = Nowe Włosy

Nuova Fibra to linia stworzona dla włosów osłabionych i matowych, która została wzbogacona o kompleks naturalnie występujących cząsteczek, które wnikają wewnątrz włosa. To Bond Creator Complex (BCC) – składnik odbudowujący uszkodzone wiązania dwusiarczkowe, odpowiedzialne za trwałą konstrukcję włosa. Cztery produkty serii Nuova Fibra: szampon, maska, krem oraz serum pozwalają zachować spójność włókien włosowych i zapewniają ich silną odbudowę.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany