Znane kobiety też walczą z cellulitem

cellulit

Oto kilka wskazówek, jak z pomarańczową skórką walczą najpiękniejsze, znane kobiety. I nigdy na to nie jest za późno, bo wypielęgnowane i gładkie ciało zawsze będzie modne.

U większości kobiet już po 20 roku życia mogą wystąpić pierwsze oznaki cellulitu.

Nawet znane kobiety cierpią z powodu brzydkiej skórki pomarańczowej. One jednak nigdy się nie poddają! Aby dobrze zarabiać, muszą dobrze wyglądać i są zwykle pierwsze aby spróbować wszystkich najnowszych sposobów. Na szczęście istnieje wiele środków, które pomogą ci wygrać tą bitwę o cellulit. Zobacz, co zrobiły znane gwiazdy, aby mieć idealne nogi.

Zacznijmy od Jennifer Lopez. Ona zjada produkty bogate w lecytynę. Największym jego źródłem jest szpinak, który Jennifer je na śniadanie, lunch i kolację. Je też dużo owoców cytrusowych, dodaje oliwy z oliwek do sałatek i uważa, że nie ma nic lepszego niż nasiona lnu. To wszystko dostarcza jej niezbędnych witamin, minerałów i składników odżywczych, aby później móc pochwalić się piękną i zdrową skórą.

Kate Moss

cellulit

Czy ktoś kiedykolwiek pomyślałby, że ta piękna kobieta cierpi z powodu cellulitu? A jednak. Kate twierdzi, że to, co pomaga jej wyglądać dobrze to przeciwutleniacze. Pije białą herbatę, je jaja, nasiona i orzechy oraz soję. Zawierają one również niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe.

Claudia Schiffer

cellulit

Zwraca szczególną uwagę na to, co pije. Uwielbia zieloną herbatę, napoje ziołowe i sok pomidorowy. Claudia poleca jedzenie awokado i tłustych ryb oraz dużo owoców cytrusowych.

Cameron Diaz

cellulit

Kocha domowe zupy warzywne, które zawierają podstawowe składniki: mikroelementy, witaminy. Poza tym, jej ulubionym napojem jest zielona herbata.

Jennifer Aniston

cellulit

Jest pewna, że nie ma nic ważniejszego, niż nienasycone kwasy tłuszczowe. W jej codzienne diecie nie brakuje więc świeżego tuńczyka, orzechów i nasion jako przekąski oraz oleju rzepakowego w sałatkach. Mówi, że jej menu nie byłaby kompletne bez jaj i kalafiora.

źródło: wmnlife.com

Ocen: 2
1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany