Na zmarszczki krem Spider Silk

zmarszczkiZmarszczki, utrata jędrności i nawilżenia skóry to oznaki upływającego czasu. To na ile pozwolimy skórze poddać się procesowi starzenia, wyznacza nasza codzienna pielęgnacja. Marka Clarena uzupełniła linię Poison Line o krem Spider Silk z jedwabiem z pajęczej sieci, który pomoże skórze odzyskać witalność i blask.

Zmarszczki w pajęczej sieci

Fundamentalnym składnikiem kremu Spider Silk są białka jedwabiu pajęczej sieci, które mają ładunek elektryczny przeciwny do ładunku skóry, dzięki czemu doskonale przylegają do jej powierzchni. Pozwala to wytworzyć niewidzialną przeciwzmarszczkowa sieć na skórze, która pozostając na jej powierzchni, wygładza i redukuje zmarszczki, a także zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych i transepidermalną utratą wody.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Clarena: GOLD PEARLS EGF GOLDEN LINE

Chcesz uniknąć zmarszczek? Dbaj o zęby

Dodatkowe wspomaganie

Równie istotne znaczenie dla skutecznego działania, mają pozostałe składniki aktywne zawarte w recepturze kremu. Dzięki obecności kompleksu Matrixyl 3000, na który składają się dwa rodzaje peptydów, pobudzony jest proces produkcji kolagenu, fibronektyn i kwasu hialuronowego. W rezultacie proces odnowy skóry zostaje przyspieszony, a działanie przeciwzmarszczkowe uaktywnione. Dodatkowo, reaktywacja włókien strukturalnych, przyczynia się do zagęszczenia i odbudowy skóry.

Efekt? Skóra zyskuje gładkość, jędrność i nawilżenie, co przywraca jej kontury twarzy i młody wygląd. Proces ten uaktywnia się pod wpływem obecności oleju lakesis pozyskiwanego z greckiego drzewa Pistacia lentiscus (pistacji kleistej).

Cena: 93 zł (50 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany