Ziołowe cukierki Verbena Imbir

verbena imbirZ czym przeciętnie kojarzy się specyficzny smak imbiru? Zapewne głównie z przyprawą do wytrawnych potraw lub do rozgrzewającej herbaty. Okazuje się, że także doskonale komponuje się jako nadzienie w ziołowych cukierkach Verbena Imbir. Zawierają witaminę C oraz ekstrakty z roślin.

Wszyscy lubimy smak i zapach imbiru, ale czy wszyscy wiemy, jakie ma właściwości prozdrowotne? Na pewno nie, więc wymieńmy najistotniejsze.

Imbir wspiera naturalną witalność organizmu, a także działanie układu odpornościowego i pokarmowego. Wspomaga pracę serca, zmniejsza krzepliwość krwi, pomaga łagodzić problemy trawienne, kaszel czy nieżyt gardła. Jest też pomocny przy bólach i zawrotach głowy.

Jeśli dbacie o dobre odżywianie i odpowiedzialny styl życia, śmiało możecie skusić się na kojącą, goryczkowo-pikantną przyjemność smakowania ziołowych cukierków Verbena Imbir.

I jeszcze jedno. Produkty na półkach sklepowych oceniamy wzrokiem. Kolory przekazują nam informacje. Grafika opakowania ziołowych cukierków Verbena Imbir pobudza zmysły do natychmiastowego zakupu i…

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany