„Zimowa opowieść” marki Czas na Herbatę

herbata-na-zime

Jej główni bohaterowie to zielona herbata, soczyste owoce oraz wyraziste przyprawy. Warto po nią sięgnąć teraz w zimowe wieczory.

Aromatyczne rozgrzanie

Pewnego razu, w samym środku zimy, eksperci marki Czas na Herbatę postanowili stworzyć herbacianą kompozycję, o której walorach można by opowiadać bez końca. Sięgnęli zatem po pochodzącą z odległych Chinzieloną herbatę Sencha, a następnie wzbogacili ją cząstkami mango i grejpfruta. Ponieważ pragnęli nadać naparowi właściwości rozgrzewających, wykorzystali również przyprawy: anyż gwiaździsty, goździki oraz czerwony pieprz.

INNE: Prezenty od marki Czas na Herbatę

W taki sposób powstała „Zimowa opowieść”, która doskonale wpasowuje się w nastrój długich, chłodnych wieczorów, kiedy opatuleni w koc pragniemy zrelaksować się po ciężkim dniu. Wyjątkowy smak i aromat „Zimowej opowieści” sprawia, że jest to historia, która nigdy się nie kończy, a każdy z nas może opowiedzieć ją na swój własny sposób. Wystarczy jedynie, łyżeczkę suszu zalać wodą o temperaturze ok. 80°C a następnie zaparzać go w zależności od indywidualnych upodobań – od 1 do 3 minut pod przykryciem.

Cena: 13,95 zł (50 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany