ZIELONE SMOOTHIE Z PAPRYKĄ I SPIRULINĄ – RABENHORST

sok

Nowe Zielone smoothie z papryką i spiruliną 100 % BIO marki RABENHORST to wyjątkowa kompozycja soków. Jest to mieszanka soku z białych winogron, kiwi, bananów, jabłek, papryki i jęczmienia. Dodatkiem jest spirulina – alga morska, która z uwagi na swoje fantastyczne właściwości zdrowotne nazywana jest, mlekiem Matki Ziemi.

Sok pełen witamin

Papryka, trawy jęczmienia i spirulina, w połączeniu z wybranymi owocami, tworzą aromatyczną bombę witaminową, która z powodzeniem zastąpi jedną z pięciu zalecanych porcji owoców i warzyw dziennie. Zielone smoothie z papryką i spiruliną 100 % BIO  jest w całości pochodzenia organicznego. Wyjątkowy proces pasteryzacji, polegający na łagodnym ogrzewaniu w możliwie najniższych temperaturach oraz specjalne butelkowanie, ograniczające dostęp tlenu sprawiają, że pożądane witaminy, minerały i pierwiastki śladowe w soku nie ulegają destrukcji, lecz zostają zamknięte w butelce.

WIĘCEJ: SOK WIELOOWOCOWY Z IMBIREM RABENHORST

Zielone smoothie z papryką i spiruliną 100 % BIO  marki RABENHORST to oczywiście produkt wegetariański i wegański. Co istotne, sok jest wolny od najczęściej występujących alergenów (jaja, orzeszki ziemne, ryby, glutaminian, glutenu, orzechów laskowych, drożdże, skorupiaki, białka mleka krowiego, laktozy, łubin, migdały, mleko, białko mleka, pieprz, orzechy, seler, gorczyca, sezam, soja, skorupiaki, pszenica, cynamon).

Cena: 8 zł (240 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany