Zestaw preparatów ARNICA active marki FLOSLEK Pharma na dolegliwości mięśni i stawów może być Twój!

floslekPrzygotowaliśmy zdrową niespodziankę na lato. Możesz dostać zestaw preparatów ARNICA active: Żel rozgrzewający i Żel chłodzący. Zabawa ta połączona jest z naszym profilem na Facebooku i trwa od 24 sierpnia 2017 roku do 31 sierpnia do godziny 24.00. Ogłoszenie wyników nastąpi 4 września do godziny 13.00.

Kochani mamy zwycięzców konkursu! Zestaw preparatów ARNICA active: Żel rozgrzewający i Żel chłodzący pojedzie do:

  • Małgorzata Gwóźdź
  • Agnieszka Es

Zwycięzcą gratulujemy i prosimy o kontakt z nami w sprawie adresu do wysyłki nagród. Piszcie na kontakt@kliknijwzdrowie.pl lub na nasz fanpage na Facebooku.

Dlaczego warto wziąć udział w naszej zabawie?

Dostaniesz specjalistyczne preparaty opracowane przez ekspertów Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK. Receptury bogate w wyciągi roślinne o terapeutycznym działaniu, w naturalny sposób pomagają w łagodzeniu dolegliwości mięśni i stawów. Doskonale relaksują i odprężają. Przynoszą ulgę przeciążonym, naciągniętym i przetrenowanym mięśniom. Preparaty można stosować niezależnie od wieku. Lekkie konsystencje żelowe szybko się wchłaniają i nie pozostawiają na skórze tłustej warstwy. Są bezpieczne i skuteczne, przebadane pod nadzorem lekarzy dermatologów.

Aby wziąć udział w naszej zabawie:

Wystarczy w komentarzu pod NASZYM postem odpowiedzieć na krótkie pytanie: Jakie znasz lub stosujesz naturalne metody na bóle stawów lub mięśni?

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone!

Udział w zabawie jest automatyczną akceptacją regulaminu.

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage’a na Facebooku.

Nagroda to:

4 zestawy preparatów ARNICA active marki FLOSLEK Pharma

W skład zestawu wchodzi:

Żel rozgrzewający
Przynosi ulgę przeciążonym, naciągniętym i przetrenowanym mięśniom. Stopniowe, delikatne i bezpieczne działanie rozgrzewające w naturalny sposób relaksuje i odpręża. Polecany jest do stosowania przy bólach mięśniowo-stawowych niezależnie od wieku.

Żel chłodzący
Przynosi ukojenie przeciążonym i naciągniętym mięśniom. Delikatnie chłodzi, przynosząc ulgę przy stłuczeniach, obrzękach i skręceniach. Zmniejsza ryzyko opuchlizny, redukuje uczucie ciężkości nóg.

Regulamin zabawy:

1. Fundatorem nagrody jest LABORATORIUM KOSMETYCZNE FLOSLEK.

2. Nagrodę w postaci „Preparatów ARNICA active” mogą dostać wszyscy, którzy wezmą udział w zabawie oraz posiadają profil na Facebooku.

3. Jedna osoba może dostać tylko jeden zestaw.

4. Nagrody nie można wymienić na wartość pieniężną.

5. Ogłoszenie wyników odbędzie się na stronie internetowej Organizatora (www.kliknijwzdrowie.pl) oraz na facebooku w dniu 04.09.2017 roku.

6. Osoba zgłaszająca się do zabawy wyraża zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na portalu oraz na facebooku.

7. Wysyłka nagrody nastąpi do dnia 08.09.2017 roku.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany