Zestaw GLOV na święta

prezent-pod-choinke

Zestaw prezentowy GLOV Bunny Ears Set z nowej linii GLOV Spa to super propozycja pod choinkę. Dzięki kompletowi akcesoriów do komfortowego demakijażu, obdarowana osoba będzie mogła zapewnić sobie moment wieczornego relaksu. Oczyści też cerę ze wszelkich zanieczyszczeń.

W zestawie GLOV Bunny Ears Set znajdują się dwa produkty. Pierwszy to rękawica GLOV on-the-go stworzona ze specjalnych mikro-włókien, które w połączeniu z wodą działają jak magnes i dokładnie oczyszczają skórę. W paczce znajdziemy także zupełną nowość – fantazyjną, pluszową opaskę do przytrzymywania włosów w trakcie oczyszczania twarzy lub przy wykonywaniu domowych zabiegów spa. Opaska została wykonana z wysokiej jakości elastycznych włókien absorbujących wodę i jest dostępna w jednym uniwersalnym rozmiarze.

INNE: Prezent pod choinkę od NIVEA

GLOV Hydro Demaquillage to produkty bezpieczne dla każdego typu skóry, nie wywołujące podrażnień nawet przy cerze atopowej. Polecane są wszystkim kobietom – zarówno młodym, którym pomogą zredukować nadmiar sebum, jak i dojrzałym, których cera bardziej narażona jest na działanie wolnych rodników. Ponadto, GLOV mogą bezpiecznie używać młode mamy, którym zależy na unikaniu chemii. Produkt jest w pełni ekologiczny i nie eksploatuje środowiska naturalnego. W przypadku zestawu możemy więc być pewni, że będzie on odpowiedni dla każdej kobiety.

Cena 69,90 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany