Żele do rąk Carex

carex

Dokumenty, banknoty, poręcze, uchwyty… Zarówno w miejskich warunkach, jak i podczas bliższych i dalszych podróży, dotykamy ich co najmniej kilkanaście razy dziennie. Przedmioty te są siedliskiem bakterii, których szkodliwe działanie może skutecznie popsuć nam wypoczynek. Zatem niezależnie od tego, czy urlop spędzamy w mieście, w górach czy na zagranicznej wyprawie, zabierzmy ze sobą antybakteryjny żel Carex, który nasze dłonie odświeży… od ręki!

Przeciętny człowiek dotyka nawet 30 przedmiotów w ciągu minuty. Uchwyty w środkach komunikacji miejskiej, przyciski w windach, telefony komórkowe, bankomaty czy sklepowe koszyki – to tylko przykłady, które można mnożyć. Z bakteriami spotykamy się nie tylko w codziennym, miejskim życiu, ale także podczas urlopu: nieważne, czy wybraliśmy górską wyprawę, wypoczynek na plaży, biwak, czy egzotyczną podróż. Dotykając poręczy na górskim szlaku, budując z dziećmi zamki z piasku lub wybierając wakacyjne pamiątki, cały czas spotykamy się z drobnoustrojami, które mogą być groźne dla zdrowia.

WIĘCEJ: Jak prawidłowo dbać o akcesoria do makijażu?

Jak zatem się ich pozbyć? Odpowiedź jest prosta: myjąc ręce. Co jednak zrobić, kiedy nie mamy pod ręką mydła i bieżącej wody?

W takich sytuacjach ratunkiem jest antybakteryjny żel do rąk Carex, który błyskawicznie odświeży dłonie i pozwoli utrzymać ich właściwą higienę nawet bez dostępu do wody. Dzięki niewielkiej buteleczce żel zmieści się w każdej torbie, plecaku a nawet kieszeni. Jego pojemność pozwala także na zabranie produktu na pokład samolotu. To niezawodny kompan każdej podróży. W linii antybakteryjnych żeli do rąk marki Carex znajduje się aż pięć wariantów, w tym dwa stworzone z myślą o najmłodszych, które skutecznie odświeżą i nawilżą skórę dłoni.

Carex Aloe Vera to antybakteryjny żel do rąk wzbogacony ekstraktem z aloesu, który znany jest z właściwości łagodzących. Wariant Carex Moisture Plus zawiera glicerynę oraz witaminę E, które zapewniają nawilżenie skóry dłoni. Natomiast żel Carex Sensitive przeznaczony jest dla skóry wrażliwej i posiada delikatną kompozycję zapachową pozbawioną alergenów.

Carex Splash i Carex Strawberry Candy to antybakteryjne żele do rąk idealne także dla najmłodszych. Ich żelowa konsystencja nie tylko usunie z dziecięcych rąk bakterie bez konieczności użycia wody, ale zadba również o delikatną skórę dłoni. Uwaga! Wariant Carex Strawberry Candy o słodkim, truskawkowym zapachu kochają także dorośli.

Cena: 9,99 zł (50 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany