Żele do rąk Carex – antybakteryjne i oczyszczające

żele do rąkAntybakteryjne i oczyszczające żele do rąk Carex są pomocne zawsze wtedy, gdy nie mamy dostępu do bieżącej wody. Dzięki nowym, poręcznym opakowaniom nie zajmą wiele miejsca w torebce czy plecaku. Do wyboru jest aż 5 wariantów – różnią się zapachami i są dopasowane do indywidualnych potrzeb skóry.

Żele od Carex będą pomocne nie tylko w trakcie wyjazdów, ale także w codziennych sytuacjach, kiedy nie mamy możliwości, by umyć dłonie wodą i mydłem. Warto je zatem zabrać również na plac zabaw, boisko, na spacer z psem, zakupy czy przed kolacją na mieście. W ofercie znajduje się 5 rodzajów, odpowiadających na różne potrzeby konsumentów.

Warianty podstawowe o działaniu antybakteryjnym – Aloe Vera, Sensitive oraz nowość, Original usuwają nawet do 99,99% bakterii z powierzchni skóry. Dwa warianty Fun Edition o słodkich zapachach dedykowane najmłodszymStrawberry Laces oraz nowość – Bubble Gum, łagodnie, ale skutecznie oczyszczają dłonie.

Żele do rąk – różne rodzaje

Carex oczyszczający żel do rąk Bubble Gum. Oczyszczający żel do rąk o słodkim zapachu gumy do żucia, stworzony specjalnie dla dzieci już powyżej 3 roku życia (do użycia pod opieką dorosłego). Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom beztroskiej zabawy.

Carex antybakteryjny żel do rąk Original

Klasyczna propozycja żelu antybakteryjnego o świeżym, neutralnym zapachu. Dzięki niemu ręce będą odświeżone i higienicznie czyste.

Carex antybakteryjny żel do rąk Aloe Vera

Antybakteryjny żel do rąk wzbogacony o ekstrakt z aloesu. Charakteryzuje go subtelny i przyjemny zapach.

Carex oczyszczający żel do rąk Strawberry Laces

Różowy, oczyszczający żel do rąk kusi zapachem słodkim niczym żelki o smaku truskawek. Nie tyko zadba o nasze dłonie, ale może stać się także kolorowym elementem torebki czy plecaka.

Carex antybakteryjny żel do rąk Sensitive

Ten antybakteryjny żel do rąk posiada łagodniejszą dla skóry dłoni kompozycję zapachową. Delikatny, ale skuteczny w walce z bakteriami.

Cena: 9,99zł

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany