Żel pod prysznic Dove – Słodki Krem z Piwonią

żel pod prysznic

Żel pod prysznic to kosmetyk, który jest w każdej łazience. Aby był idealny powinien być skuteczny, łagodny i ładnie pachnieć. Taki jest właśnie nowy żel pod prysznic Dove Słodki Krem z Piwonią.

Bardziej miękka i gładka skóra już po pierwszym prysznicu

Odpowiedzią na potrzeby skóry kobiet są nowe żele Dove, których formuła zawiera bardzo delikatne składniki myjące oraz dużą zawartość składników pielęgnujących. Dzięki gęstej, odżywczej pianie, już podczas mycia pielęgnujemy skórę. Dove od zwykłych żeli pod prysznic dostępnych na rynku, odróżnia wyjątkowo łagodny skład. Żele Dove zawierają unikatową formułę Nutrium Moisture, zapewniającą skórze łagodne mycie, głównie dzięki zawartości tzw. syndetu, który charakteryzuje się delikatniejszym oddziaływaniem na lipidy naskórka i nie wysusza skóry, jak zwykłe żele pod prysznic. Dzięki temu wierzchnia, ochronna warstwa naskórka jest doskonale zabezpieczona przed uszkodzeniem, a skóra po myciu jest miękka, gładka i dobrze nawilżona.

WIĘCEJ: DOVE DERMASPA DLA SKÓRY DOJRZAŁEJ

Zmysłowa pielęgnacja z odżywczym żelem pod prysznic Dove Słodki Krem z Piwonią
To zdecydowanie więcej niż pielęgnacja! To chwila przyjemności pełna zmysłowych doznań, dzięki unikalnej mleczno-kwiatowej kompozycji zapachowej. Zapach piwonii doskonale pobudzi zmysły podczas porannego prysznica, a ciepłe mleczne akordy słodkiej śmietanki otulą skórę ciepłym aromatem podczas wieczornej kąpieli. Kremowa konsystencja żelu doskonale rozprowadza się na skórze, a kompleks składników odżywczych z formułą Nutrium Moisture doskonale pielęgnują skórę pozostawiając ją bardziej miękką i gładką.

Cena: 12,99 zł (250 ml); 17,99 zł (500 ml); 22,99 zł (750 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany