Żel Neuro TERAPIA – na ból kręgosłupa i stawów

ból kręgosłupa

To jak ból kręgosłupa czy stawów może sparaliżować nasze codzienne życie wie wiele z nas. Warto więc spróbować preparatów, które uśmierzą ten ból. W aptekach można kupić Żel neuro Tarapia.

Gdy boli kręgosłup i stawy

Żel Neuro TERAPIA z ekstraktem goździka korzennego leczy, łagodzi i zapobiega:
• bólom kręgosłupa, również wynikającym z dyskopatii, zwłaszcza części szyjnej i lędźwiowej,
• zespołom bólowym występującym w trakcie zmian zwyrodnieniowych,
• neuralgiom różnego pochodzenia,
• bólom stawów towarzyszących zmianom zwyrodnieniowym,
• innym bólom pourazowym bez złamań.

Żel Neuro TERAPIA z ekstraktem z goździka korzennego firmy Nes Pharma to alternatywna możliwość łagodzenia bólu, również u chorych zmuszonych do zażywania doustnych form NLPZ (Niesteroidowych Leków Przeciwzapalnych), równie skuteczna − co wykazały badania kliniczne. Nie naraża na działania niepożądane związane z kuracją działającymi miejscowo żelami i maściami z grupy NLPZ (zawierającymi na przykład ketoprofen, naproxen, diclofenac lub ibuprofen). Jest bezpieczny w połączeniu z innymi lekami. Brak przeciwwskazań do jego stosowania – z wyjątkiem uczulenia na niektóre składniki żelu.

WIĘCEJ: Żele na bóle stawów i mięśni

Jak stosować żel Neuro TERAPIA? Aby osiągnąć najlepsze efekty terapeutyczne, należy go wcierać (minimum trzy razy dziennie), a właściwie wmasowywać w bolące miejsca (na przemian ruchami kolistymi i posuwistymi), nakładając na dłoń za każdym razem ok. 2-3 cm żelu.

Cena: ok. 17 zł (75 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany