Żel nawilżający do twarzy i ciała MEDIHEAL

żel nawilżającyŻel nawilżający to kosmetyk, który powinien znaleźć się w każdym domu. Jest idealny, aby zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry. A dzięki temu można zatrzymać na dłużej jej młody wygląd, a także odłożyć w czasie powstawanie zmarszczek.

Żel nawilżający – i do twarzy i do ciała

O codzienną dawkę nawilżenia bez wyrzeczeń zadba żel nawilżający do twarzy i ciała MEDIHEAL. Składający się w 90% z filtratu fermentacyjnego Bifida żel Aquaring Hyalulon zapewnia delikatną pielęgnację skóry, delikatnie peelinguje i nawilża, nadając skórze ciała wyraźnie gładszy wygląd. Stanowi też źródło bogatych składników odżywczych dla skóry uszkodzonej przez szkodliwe czynniki środowiskowe, na które każdego dnia narażona jest skóra.

Żel jest niezwykle przyjemny w użyciu – błyskawicznie się wchłania, przynosząc skórze natychmiastową ulgę i ukojenie. Produkt należy nakładać na suchą, oczyszczoną skórę twarzy lub ciała. Wystarczy ją delikatnie wklepać w skórę, aż do całkowitego wchłonięcia. Zapewnienie takiej dawki nawilżenia jest konieczne – możemy ją wprowadzić do porannej lub wieczornej rutyny. Ważna jest również systematyczność.

Cena: 39,99 zł (255 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany