Żel do dezynfekcji rąk – Cleancare

Żel do dezynfekcji rąkŻel do dezynfekcji rąk bez użycia wody przyda się każdemu. Nowy żel wodno-alkoholowy Cleancare marki Synchroline dzięki silnemu działaniu antybakteryjnemu, przeciwwirusowemu i przeciwgrzybicznemu pomaga utrzymać czystość wszędzie tam gdzie umycie rąk jest utrudnione.

Stopniowe łagodzenie obostrzeń dotyczących dystansu społecznego, w tym otwarcie lasów i parków, to dla wielu z nas okazja, aby choć na chwilę wyrwać się z domowej izolacji. To również konieczność wzmożonego dbania o higienę rąk podczas każdego wyjścia na zewnętrz. Z myślą o takich sytuacjach marka Synchroline wprowadza do swojej oferty nowy żel do dezynfekcji skóry rąk bez użycia wody.

Żel do dezynfekcji rąk – jakie ma działanie

Optymalne 75% stężenie alkoholu etylowego zapewnia bezpieczeństwo stosowania oraz skuteczność pod kątem eliminacji bakterii, wirusów i grzybów. W składzie żelu znajdziemy również substancję aktywną – cytrynian trietylu, która wzmacnia działanie antybakteryjne preparatu.

Żel polecany jest szczególnie podczas podróży oraz każdego wyjścia na zewnątrz – wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości umycia rąk pod bieżącą wodą.

Cena: 12,48 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany