Żel do cery naczynkowej – Rosacure Gel

żel do cery naczynkowejŻel do cery naczynkowej z pewnością sprawdzi się przy pielęgnacji tak problematycznej cery. Pielęgnacja cery naczynkowej wymaga bowiem odpowiednich działań. Jak ją rozpoznać? Jeżeli na skórze w okolicach nosa, na policzkach i na brodzie dostrzegasz drobne, rozszerzone naczynka, jeśli na skoki temperatur i silne emocje Twoja cera reaguje silnym zaczerwienieniem – prawdopodobnie jesteś posiadaczką cery naczynkowej.

Żel do cery naczynkowej – działanie

Cera naczynkowa wymaga bardzo delikatnych środków oczyszczających. Unikaj kosmetyków zawierających wysuszające skórę siarczany, zrezygnuj również z olejków, zbyt obciążających delikatną skórę. Wybierz żele, emulsje nie zawierające SLS czy SLES, przeznaczone do skóry naczynkowej.

Rosacure Gel – ten delikatny, hydroaktywny roztwór żelowy przeznaczony jest do oczyszczania cery naczynkowej i z trądzikiem różowatym. Dzięki unikatowemu połączeniu 3 składników aktywnych: kwasu poliglutaminowego, MSM i butylocykloheksanolu żel wzmacnia naturalne mechanizmy ochronne skóry, ogranicza zaczerwienienie i działa przeciwzapalnie, a także łagodzi i koi nadwrażliwą skórę. Ponadto, zawartości kwasu hialuronowego, protein soi oraz emolientów zapewnia odpowiedni poziom jej nawilżenia. Produkt nie zawiera parabenów, SLS-ów, SLES-ów.

Cena: 40 zł (200 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany