zdrowieJEMY i wygrywamy!

zdrowiejemySmaczne, zdrowe czy działające od środka? Już teraz nie musisz wybierać! Wszystko to znajdziesz w nowym produkcie BIELUCHA – jogurcie prebiotycznym z naturalnym błonnikiem z inuliną z cykorii. Zapraszamy do testowania i wygrywania, ponieważ ruszył konkurs „zdrowieJEMY” zorganizowany przez firmę Bieluch. Produkt, który został objęty promocją, to właśnie jogurt prebiotyczny z inuliną z cykorii.

Konkurs zdrowieJEMY BIELUCH poleca się na wakacje

Wakacje to dobra pora, by odpocząć od pędu dnia codziennego, cieszyć się bogactwem plonów i słońcem. Do tych przyjemności polecamy dołączyć jogurt prebiotyczny z naturalnym błonnikiem – inuliną z cykorii. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta! Dostarczycie do swojego organizmu samo zdrowie, a przy okazji wygracie wakacyjne nagrody.

Szukajcie w sklepie jogurtu prebiotycznego ze specjalnym  wieczkiem z czerwonym języczkiem. W zależności od tego, jak bardzo polubicie ten produkt, odpowiednio was nagrodzimy.

Zasady konkursu zdrowieJEMY

  1. Kup jogurt prebiotyczny z inuliną z cykorii marki Bieluch.
  2. Wytnij czerwony języczek z wieczka.
  3. Czynność powtórz co najmniej 6 razy.
  4. Włóż języczki do koperty i wyślij na adres firmy Red Spot Hunter, ul. Konwaliowa 5/20, 20- 258 Turka.
  5. Czekaj na nagrody.
  6. Baw się wakacyjnymi nagrodami, zaprzyjaźnij się z jogurtem prebiotycznym BIELUCH i ciesz się zdrowiem.

Uwaga! Nagrody są gwarantowane! A co można wygrać?

  1. Za 6 języczków Pakiet I – piłka plażowa + czyścik Duszek + wodoodporne etui na telefon
  2. Za 8 języczków Pakiet II – piłka plażowa + czyścik Duszek + wodoodporne etui na telefon + kijek do selfie
  3. Za 12 języczków Pakiet III – piłka plażowa + czyścik Duszek + wodoodporne etui na telefon + kijek do selfie + torba termiczna

Akcja konkursowa trwa do 15.09.2019 lub do wyczerpania nagród. Szczegóły promocji opisane są w regulaminie.

konkurs bieluchDlaczego zdrowieJEMY dzięki prebiotykom?

Jogurt prebiotyczny z inuliną z cykorii marki Bieluch to samo zdrowie. Jest to produkt o bardzo niskiej zwartości tłuszczu, która wynosi 3%, jest doskonałym źródłem wapnia, a także witaminy B2 i B12. Produkuje się go z bardzo dużą dbałością, nie dodaje ani grama cukru, sztucznych barwników czy konserwantów. Wraz z jogurtem prebiotycznym zdrowieJEMY, gdyż zawiera on składniki wspomagające trawienie, pracę jelit, a także chudnięcie. Za tą zagadkową nazwą „inulina” kryje się funkcjonalny błonnik Beneo Orafti, niezwykle potrzebny w organizmie każdego z nas. To co? zdrowieJEMY i wygrywaMY!

Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany