YOPE WOOD POWER & GOOD MOOD – nowe kosmetyki YOPE

naturalne kosmetyki yopeLas to pierwotna, ogromna siła. Siła, która koi nerwy i zmysły, uspokaja. Siła, która sprawia, że jesteśmy bardziej zdrowi i szczęśliwi. Drzewa działają na wszystkie zmysły – słuchu, węchu, wzroku. I pielęgnują, ale są niedoceniane, wykorzystywane dotąd najczęściej w perfumiarstwie, jako mocny, wytrawny akcent kompozycji.

YOPE wydobyło z nich całą moc: zapach, olejki eteryczne, pielęgnacyjne ekstrakty. Tak powstała seria kosmetyków YOPE WOOD, skierowana także do mężczyzn. To naturalne żele pod prysznic i szampony o wyjątkowych drzewnych zapachach – z ekstraktami drzew cedrowego, sandałowego, gwajakowego, oliwnego. Mają wielki potencjał – wzmacniają włosy, przywracają równowagę skórze, działają jak luksusowa aromaterapia. Bo są okazałe, silne, odporne i długowieczne.

MOC DRZEW W SERII YOPE WOOD TO:

DRZEWO CEDROWE – MOC WITALNEGO DRZEWA
To rozłożyste drzewo żyje nawet kilka tysięcy lat. Jest silne i pełne życia. Olejek eteryczny z drzewa cedrowego ma mocny, balsamiczny aromat. Uspokaja napięcia i jednocześnie poprawia aktywność mózgu, orzeźwia i zwiększa koncentrację. Ekstrakt z cedru wzmacnia i uelastycznia skórę. Dlatego to nim pachnie pobudzający żel pod prysznic Drzewo cedrowe, jałowiec, chilli. To ładunek optymizmu i świeżości!

DRZEWO GWAJAKOWE – MOC DRZEWA ŻYCIA
Mocno pachnie dymno-smoliście, ekskluzywnie, dzięki dużej zawartości żywicy. Jej aromat świetnie działa na psychiczne i fizyczne wyczerpanie. Dlatego wzmacniający szampon Drzewo gwajakowe, kadzidłowiec, żywica i nawilżający żel pod prysznic Drzewo gwajakowe, mirra, tonka przywracają siły do działania. Dodatkowo ekstrakt z drzewa gwajakowego regeneruje skórę ciała i głowy, ujędrnia, nawilża i uelastycznia ją.

DRZEWO SANDAŁOWE – MOC DRZEWA MEDYTACJI
Drzewo sandałowe ma charakterystyczny, intensywny zapach, który uspokaja, relaksuje, poprawia sen, sprzyja koncentracji. Ekstrakt z drzewa sandałowego ma silne właściwości pielęgnacyjne – nawilża nawet suchą i szorstką skórę. Znalazł się w składzie regenerującego żelu pod prysznic Drzewo sandałowe, szafran, patchouli, który pomaga wyhamować, uspokoić się i poczuć dobrze we własnej skórze.

DRZEWO OLIWNE – MOC HARMONII
To roślina długowieczna, może żyć 1000 lat, a rośnie i owocuje nawet na jałowych, kamienistych glebach. Ma moc przetrwania w trudnych warunkach, a co za tym idzie wielki potencjał pielęgnacyjny i ochronny. Ekstrakt z liści drzewa oliwnego łagodzi podrażnienia i wspiera ochronę włosów przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Wykorzystaliśmy go w szamponie do włosów przetłuszczających się Drzewo oliwne, biała herbata, bazylia, który przywraca równowagę skórze głowy.

Szampony

  • DRZEWO OLIWNE, BIAŁA HERBATA, BAZYLIA Szampon dla włosów przetłuszczających się. Oczyszcza włosy i dba o równowagę skóry głowy. Pachnie zielonymi liśćmi drzewa oliwnego.
  • DRZEWO GWAJAKOWE, KADZIDŁOWIEC, ŻYWICA Szampon wzmacniający. Odżywia, nawilża, przywraca witalność. Pachnie żywicą – esencją lasu.

Cena szamponów: 19,99 zł (300 ml)

ŻELE POD PRYSZNIC:

  • DRZEWO CEDROWE, JAŁOWIEC, CHILLI – Pobudzający żel pod prysznic o balsamicznym zapachu
  • DRZEWO SANDAŁOWE, SZAFRAN, PATCHOULI – Regenerujący żel pod prysznic o orientalnym zapachu.
  • DRZEWO GWAJAKOWE, MIRRA, TONKA – Nawilżający żel pod prysznic o szykownym, mocnym zapachu

Cena żeli pod prysznic: 19,99 zł (400 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany