Radykalne wzmocnienie włosów z marką RADICAL

radicalProdukty do pielęgnacji włosów marki RADICAL łączą w sobie niezwykłą moc naturalnego skrzypu polnego ze skutecznością innowacyjnych składników. W każdym z kosmetyków wzmacniających znajduje się aż 30% więcej skrzypu polnego.

We wszystkich produktach są także nowe składniki aktywne, jak: arginina, niacynamid, ceramidy czy keratyna. Preparaty dostępne w aż sześciu liniach i są jeszcze bardziej skoncentrowane na radykalnym wzmocnieniu włosów!

Radical – niesamowite składniki

W najnowszej odsłonie serii preparatów do włosów RADICAL, jest aż o 30% więcej skrzypu polnego. Ta niezwykła roślina w swoim składzie posiada duże pokłady krzemionki w łatwo przyswajalnej postaci, a także potas, krzem i cenne flawonoidy. Dzięki temu wspiera ona prawidłową pracę i rozwijanie się tkanek szybko rosnących, które znajdują się we włosach.

W kosmetykach RADICAL cudowne działanie skrzypu, wspierają liczne składniki aktywne m.in.: arginina, która pobudza naturalne procesy zachodzące w cebulach, zapewniając bardziej intensywny i szybszy wzrost włosów, keratyna – dogłębnie regeneruje zniszczone włosy i chroni przed uszkodzeniami, trichogen – silnie aktywizuje włosy do wzrostu, widocznie zagęszczając fryzurę, ceramidy – regenerują strukturę włosa na całej jego długości oraz zwiększając odporność na uszkodzenia i inne.

Cała seria to połączenie tradycyjnych wyciągów z roślin z innowacyjnymi technologiami i składnikami, co daje najlepszy efekt i odmienia zmęczone i osłabione włosy, nadając im zdrowy wygląd.

RADICAL to, aż 6 linii pielęgnacyjnych. Podstawowa linia do włosów osłabionych i wypadających, a także linie dedykowane:

  • do włosów suchych i łamliwych
  • do włosów cienkich i łamliwych
  • do włosów zniszczonych
  • do włosów przetłuszczających się
  • do włosów z łupieżem
Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany