Wypadanie włosów – powiedz STOP

wypadanie włosówWypadanie włosów to zmora każdej kobiety. A nasze pasma nie przepadają za słońcem, wiatrem i wodą morską. By latem zachwycać odżywionymi i gęstymi kosmykami, zadbaj o nie w profesjonalny sposób już dziś.

Wypadanie włosów – nie trać głowy

Każda kobieta chciałaby mieć gęste i błyszczące włosy. Jednak zapominamy o tym, że włosy są wymagające i potrzebują zarówno odpowiedniej pielęgnacji, jak i delikatnego traktowania. Nadmiar środków do stylizacji, regularne prostowanie czy kręcenie, szarpanie szczotką, niewłaściwa dieta – to tylko niektóre czynniki wpływające na niską jakość włosów i powodujących ich nadmierne wypadanie.

Wypadanie włosów – czas start…

Jeśli narzekasz na grubość włosów i ich ogólny stan – nie martw się, bo kondycję włosa można odbudować za pomocą wysokiej jakości kosmetyków, które zapobiegają wypadaniu i wzmacniają strukturę włosa. Profesjonalna linia Cece MED – Stop wypadaniu włosów marki Cece of Sweden skutecznie radzi sobie z problemem wypadających włosów. Formuła kosmetyków zawiera aż 16 składników aktywnych, witaminy, sole mineralne, aminokwasy oraz wyciągi roślinne, które łagodnie i naturalnie poprawiają kondycję włosów i zapobiegają ich wypadaniu. Dzięki nim, możesz skutecznie i kompleksowo zadbać o swoje włosy.

Wypadanie włosów – seria dla ciebie

W skład linii CeCe MED – Stop wypadaniu włosów wchodzą:

• SZAMPON, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Szampon wspierający walkę z wypadaniem włosów. Przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Pozostawia włosy odżywione i pełne energii. Cena: 29,99 zł (300 ml)

INNE: Zniszczone włosy: Szampon głęboko odbudowujący z keratyną Rene Furterer

• ODŻYWKA, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Odżywka wspierająca walkę z wypadaniem włosów. Wzmacnia i regeneruje włosy. Przywraca im witalność, sprawia, że stają się mocniejsze, odżywione, mniej podatne na łamanie i wypadanie. Lekka formuła nie obciąża włosów. Cena: 29,99 zł (300 ml)

• LOTION DO SKÓRY GŁOWY, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Preparat zapobiegający wypadaniu włosów, stymulujący porost nowych. Stworzony do stosowania na skórę głowy dla podtrzymania efektów kuracji ampułkami. Dla ułatwienia stosowania produktu, butelka z aplikatorem. Cena: 24,99 zł (75 ml)

• AMPUŁKI DO SKÓRY GŁOWY, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów, stymulująca porost nowych w formie ampułek do jednorazowej aplikacji na skórę głowy. Opakowanie w zależności od wielkości zawiera miesięczną lub tygodniową, silnie skoncentrowaną kurację. Cena: 99,99 zł (30 x 7 ml w pojedynczych dawkach), 19,99 zł (5 x 7 ml w pojedynczych dawkach)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany