Wymarzona sylwetka na wyciągnięcie ręki w 30 minut

piekne-cialo

Na piękne ciało trzeba systematycznie pracować – organizmu nie oszukamy, ale możemy mu pomóc. Jeśli potrzebujesz pomocy w modelowaniu i wyszczuplaniu sylwetki, poszukaj jej w medycynie estetycznej. To skuteczny sposób na wyszczuplenie ciała w konkretnym miejscu.

Jesz zdrowo i regularnie, szerokim łukiem omijasz cukiernie, systematycznie stawiasz się na siłowni, a mimo to i tak nie wyglądasz idealnie w wymarzonej sukience? Prawdopodobnie, jak większość kobiet, mimo starań nie możesz do końca wymodelować sylwetki. Choć zdrowy tryb życia jest konieczny, by zrzucić kilka zbędnych kilogramów, to warto sobie pomóc w tych problematycznych miejscach, w których tłuszczyk zadomowił się na dobre.

Jak schudnąć z wybranej części ciała?

Dieta i trening pomagają chudnąć, ale jeśli problemem są konkretne części ciała, na rezultaty możemy czekać naprawdę długo. Boczki, ramiona, uda czy wystający brzuszek to dla wielu kobiet problem nie do rozwiązania. Aby kolejne noworoczne postanowienia nie okazały się rozczarowaniem, zacznij pracować nad nimi już dziś i poszukaj rozwiązania, które zapewni Ci konkretne rezultaty.
Poszukując idealnego zabiegu pamiętaj o tym, że kluczem do rozwiązania problemu jest pozbycie się komórek tłuszczowych z wybranych obszarów. Ich ogólna liczba w naszym organizmie kształtuje się do około 5 roku życia i jest raczej stała. Zmienia się tylko ich wielkość. Gdy chudniemy, nasze komórki tłuszczowe stają się mniejsze, ale ich liczba nie zmienia się. Kiedy następuje przyrost masy ciała, komórki ponownie zwiększają swój rozmiar.

INNE: Dobry gabinet medycyny estetycznej, czyli jaki…?

Zaufaj technologii

Coraz więcej gabinetów medycyny estetycznej, oprócz najpopularniejszych zabiegów odmładzających twarz, oferuje także możliwość redukcji tkanki tłuszczowej. Aby trwale wymodelować sylwetkę, szczególnie w trudnych obszarach, poszukaj zabiegu, który usunie same komórki tłuszczowe, a nie tylko ich zawartość. Pierwszą procedurą, która oferowała takie rozwiązanie była liposukcja. Musi być ona jednak wykonywana w warunkach sali operacyjnej i mimo coraz doskonalszych urządzeń i technik nadal jest obciążona ryzykiem powikłań, a także dużą bolesnością w przebiegu pooperacyjnym, co zdecydowanie może zniechęcić większość zainteresowanych. I słusznie. Przy obecnym poziomie rozwoju medycyny estetycznej możemy już wybierać z szerokiej oferty zabiegów i zdecydować się na te, które nie tylko są skuteczne, ale również bezpieczne i komfortowe. Jednym z nich jest BTL VANQUISH ME. To urządzenie, które w mało inwazyjny sposób pozwala uzyskać bardzo szybkie efekty. Jest to zasługą rewolucyjnej technologii LAHF (Large Area High-frequency Field), która umożliwia selektywną likwidację nawet głęboko położonej tkanki tłuszczowej, bez ryzyka oddziaływania na otaczające ją tkanki. BTL VANQUISH ME rozbija tłuszcz znajdujący się w komórkach tłuszczowych oraz same komórki, co jest gwarancją długotrwałego rezultatu. Cała procedura trwa jedynie ok. 30 min, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Jednak dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie kilku serii.

Zrealizuj noworoczne postanowienia

Modelowanie sylwetki za pomocą specjalistycznego urządzenia to pomoc w codziennej walce o wymarzone ciało. Jeśli masz w planach wypracowanie pięknej sylwetki na wiosnę, możesz być pewna, że współczesna medycyna estetyczna Ci w tym pomoże.

Ocen: 0
1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany