Wybielanie zębów w domu czyli Coco Glam

wybielanie zębów w domuWybielanie zębów w domu jest bardzo popularne. Poszukujemy wybielającej pasty i testujemy różne specyfiki. Z pomocą przychodzą naturalne składniki, choć niektóre mogą wydawać się zaskakujące, gdyż raczej nie wiążemy ich z właściwościami wybielającymi. Przykładem może być węgiel aktywny, będący składnikiem Coco Glam i sposobem na białe, zdrowe zęby.

Pasta na wybielanie zębów w domu

Coco Glam to w pełni naturalny produkt do wybielania zębów, czerpiący z właściwości natury i działający bez zastosowania jakichkolwiek substancji chemicznych. Głównym składnikiem jest węgiel aktywny z kokosa, który po dobraniu odpowiedniej gramatury ziaren i wymieszaniu z pozostałymi składnikami, a następnie podgrzaniu do 1000 stopni Celsjusza, poddaniu działaniu pary wodnej oraz schłodzeniu, można stosować bezpiecznie na zęby. Tym samym czarny proszek pomoże w wybieleniu naszego uśmiechu.

Z Coco Glam można zadbać także o zdrowie. Pasta zapobiega rozwojowi szkodliwych bakterii oraz pozytywnie wpływa na ewentualne stany chorobowe, zmniejszając próchnicę i choroby dziąseł. Zapewnia także odświeżenie jamy ustnej. Oczywiście dla uzyskania odpowiedniego efektu konieczne jest systematyczne stosowanie, 2 razy dziennie, rano i wieczorem.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Wybielanie zębów: jak zachować efekt na dłużej?

Wybielanie zębów – wypróbuj domowe sposoby

Moc naturalnych składników

Właściwości Coco Glam uzyskano dzięki zastosowaniu składników pochodzenia naturalnego i organicznego, z których głównym jest węgiel aktywny z kokosa. Dzięki swojej budowie i porowatej strukturze ma duże właściwości wiązania i adsorpcji różnych substancji i zanieczyszczeń. Jest to szczególnie skuteczne w przypadku przebarwień powstałych na skutek codziennego spożywania herbaty, kawy czy czerwonego wina. Jednocześnie, co warto zaznaczyć, węgiel aktywny jest całkowicie bezpieczny dla zębów, ponieważ nie ingeruje w szkliwo i w ich strukturę oraz nie pochłania minerałów.

Dla podniesienia skuteczności pasty wykorzystano także glinkę bentonitową, która jest jedną z najbardziej skutecznych glinek leczniczych. Choć pochodzi ze skał wulkanicznych, jest w pełni bezpieczna. Poza węglem to również ona odpowiada za wybielanie zębów, ale też działa na nie wzmacniająco.

W paście zastosowano bogaty w witaminę C ekstrakt z pomarańczy, który skutecznie walczy z nalotem na zębach oraz delikatnie wygładza ich powierzchnię. W składzie nie zabrakło znanej z tradycyjnych past do zębów mięty, która zapewni orzeźwiający i świeży oddech.

Cena: 89,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany