WOW mask – maseczka dla twojej twarzy

maseczka-na-twarz

Przed tobą wielkie wyjście, a może po prostu miałaś ciężką noc i rano nie wyglądasz tak, jakbyś sobie tego życzyła? Sięgnij po maseczkę, która pozwoli ci uzyskać szybki i widoczny efekt. WOW mask jest dla ciebie.

WOW mask to hydrożelowa peptydowa maseczka z kompleksem RMCP do ekspresowych zabiegów zapewniających natychmiastową regenerację skóry. Wygładza i napina skórę, wyrównuje jej koloryt i poprawia nawilżenie, zmniejsza pory i chroni przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych – w efekcie twarz natychmiast zyskuje młodszy, zdrowszy i bardziej promienny wygląd. Wystarczy klika minut w domowym zaciszu, by zauważyć wyraźną różnicę w wyglądzie twarzy.

Bazą WOW mask jest matryca kolagenowa, wzbogacona peptydami oraz roślinnymi wyciągami komórkowymi, które nawilżają, zwiększają elastyczność i hamują procesy starzenia się skóry, co spłyca zmarszczki mimiczne i pozwala uzyskać efekt. Dodatkowo zawarte w maseczce składniki, takie jak wyciąg z rumianku i portulaka oraz kolagen hydrolizowany zmniejszają stany zapalne skóry, usuwają podrażnienia i miejscowo znieczulają, dzięki czemu WOW mask doskonale nadaje się również do uspokojenia skóry po inwazyjnym zabiegu kosmetycznym lub medycznym.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany