Woda toaletowa C-THRU – odkryj zapach idealny dla siebie

woda toaletowa C-THRUWoda toaletowa C-THRU znana jest kobietom. Dziś z dumą prezentuje nowy design oraz odświeżone portfolio zapachów. W tym nowy, flagowy zapach – Harmony Bliss. Zapach będący kwintesencją kobiecej zmysłowości i radości na ścieżce życiowej równowagi.

Co od zawsze wyróżniało buteleczki wód toaletowych C-THRU? Oczywiście zatopione na dnie kryształowe koraliki mieniące się kolorami i pięknie współgrające ze światłem. I to pozostaje bez zmian. Co zaś przeszło metamorfozę? Okno do szczęścia, czyli logo marki, jest teraz bardziej klasyczne i eleganckie, a nowy korek-koralik doskonale podkreśla nowoczesny design opakowania. Transparentny front w pełni pokazuje produkt, a nawigacja kolorystyczna ułatwia wybór pomiędzy różnymi wariantami zapachowymi.

Woda toaletowa C-THRU – nowość

Harmony Bliss to harmonijne połączenie owocowych nut gruszki, mandarynki i sorbetu truskawkowego, które w wyrafinowany sposób współgrają z zapachami płatków róży, magnolii i jaśminu, aby finalnie przejść w nuty drzewa kaszmirowego, bursztynu oraz białego piżma. Harmony Bliss to kobieca zmysłowość i radość na ścieżce życiowej równowagi.

Ceny:

  • Woda toaletowa 50 ml – 59,99 zł
  • Woda toaletowa 30 ml – 44,99 zł
  • Zapachowy spray z atomizerem 75 ml – 19,99 zł
  • Zapachowy dezodorant w sprayu 150 ml – 10,99 zł
Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany