Woda perfumowana Sublims Heart 13

woda perfumowanaWoda perfumowana to sposób na to aby otulić się pięknymi wręcz upajającymi kadzidlanymi zapachami. Wprawi Cię to w wyjątkowy, niemal mistyczny nastrój. Czas na pełny relaks i chwilę zapomnienia! Taka jest właśnie woda perfumowana Sublims Heart 13.

Woda perfumowana z kadzidłem

Kadzidło wykorzystywane jest od tysięcy lat w rytuałach religijnych, kosmetyce, medycynie. Faraonowie nacierali aromatycznymi żywicami swoje ciało, aby chronić się przed słońcem, czystym kadzidłem dezynfekowano rany. Używano go również w ceremoniach przepędzania demonów i składania ofiar dla bogów, a także do balsamowania zmarłych.

Obecnie zapach ten nadal uważany jest za wyjątkowy. To symbol boskości, który wprawia w szczególny nastrój. Co ciekawe, kadzidło wytwarzane z żywic kadzidłowców  zawiera seskwiterpeny, które wpływać mogą pozytywnie na gospodarkę hormonalną, stany emocjonalne, proces uczenia się i odporność. Nic więc dziwnego, że woda perfumowana tez go zawiera.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

AVON EVE – wyjątkowe perfumy

Perfumy na Walentynki

Woda perfumowana – zapach dla oryginalnej kobiety

Woda perfumowana Sublim’s Heart 13 marki Marie G to bardzo oryginalna kompozycja zapachowa. Oprócz kadzidła znajdują się tutaj nuty drzewne, sandałowiec i przyprawy. Końcowy akord stanowi łagodząca nuta balsamiczna i żywiczna. Ten szlachetny zapach zamknięty jest w pięknym flakoniku z przypiętą różyczką. Zapachy Sublim’s Heart dostępne są w drogeriach Rossmann i Natura.

Cena: 99 zł (100 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany