Włosy suche i zniszczone: kosmetyki Cece MED SILK LINE

włosyAby włosy suche i zniszczone stały się nawilżone i wyglądały przepięknie potrzebne są odpowiednie kosmetyki. Takie są produkty z linii Cece MED SILK LINE. Znajdziemy tam jedwab, mleczko quinoa, olej kokosowy i ceramidy.

Przesuszone, matowe, szorstkie i łamliwe włosy to poważny problem, z którym boryka się wiele kobiet. Producenci linii Cece MED Silk od lat dbają o nie. Teraz poszli o krok dalej wzbogacając formułę innowacyjną kompozycją składników, bazującą na nawilżającej i dodającej blasku mocy jedwabiu.

Włosy potrzebują tych skladników

Produkty z linii CECE MED SILK LINE zawierają:

JEDWAB – nawilża włos, regeneruje jego uszkodzoną strukturę, nadaje mu miękkość, połysk oraz zdrowy wygląd

DEEP REGENERATION COMPLEX – to unikalne połączenie składników o działaniu głęboko regenerującym i odżywczym. Zaawansowana formuła, dzięki której włosy odzyskują blask, gładkość oraz zdrowy wygląd.

MLECZKO QUINOA – chroni włosy przed uszkodzeniami zewnętrznymi oraz utrzymuje właściwy poziom nawilżenia włosa.

CERAMIDY – wzmacniają włosy, jednocześnie zwiększając ich regenerację i odbudowę.

OLEJ KOKOSOWY – chroni włos przed uszkodzeniem oraz utratą protein z włókna włosa.

INNE: Minikosmetyki z Cece of Sweden

Seria dla włosów suchych i zniszczonych

W skład linii CECE MED SILK LINE wchodzą cztery produkty:

Szampon CECE MED SILK LINE – regeneruje i delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Sprawia, że włosy odzyskują połysk i zdrowy wygląd oraz doskonale przygotowuje je do dalszej pielęgnacji. Cena: 29,99 zł (300 ml)

Odżywka CECE MED SILK LINE – produkt przeznaczony jest do włosów suchych i zniszczonych, które potrzebują dawki odżywienia w codziennej pielęgnacji. Dzięki unikalnej kompozycji czynników aktywnych wzmacnia włosy, daje poczucie nawilżenia oraz pozostawia je miękkie w dotyku. Cena: 29,99 zł (300 ml)

Maska CECE MED SILK LINE – ten produkt stanowi ratunek dla włosów bardzo suchych i zniszczonych. Wielopoziomowe, intensywne działanie maski sprawia, że włos odzyskuje piękny i zdrowy wygląd, staje się bardziej elastyczny i głęboko zregenerowany. Cena: 41,99 zł (200 ml)

Serum CECE MED SILK LINE – sprawdza się doskonale w pielęgnacji końcówek zapobiegając ich rozdwajaniu. Pozostawia włosy miękkie w dotyku. Cena: 17,99 zł (20 ml)

Ocen: 1
1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany