Włosy – stylizacja z linią Styling Effect FLUO

włosyWłosy nie zawsze układają się tak jak chcemy. Niezawodne kosmetyki są wtedy niezbędnym narzędziem, aby je zdyscyplinować. Seria do stylizacji włosów
Styling Effect FLUO od Laboratorium Kosmetycznego Joanna pozwoli na ułożenie każdego uczesania.

Włosy: Gumowy krem Styling Effect FLUO

Produkt umożliwia formowanie fal, pazurków, szpiców oraz drobnych detali. Wystarczy niewielką ilość kosmetyku nanieść na suche lub delikatnie osuszone ręcznikiem włosy, aby pokazać światu zupełnie nowe uczesanie. Dzięki niemu włosy nie wymykają się spod kontroli przez wiele godzin. Zgrabne pudełko niewielkich rozmiarów z łatwością zmieści się w każdej torebki. Cena: ok. 7,20 zł (80 g)

Włosy: Pasta matujący Styling Effect FLUO

Dzięki niej szybko i sprawnie uzyskamy naturalny look „out of bed” – trwały efekt zmierzwionych włosów o matowym wykończeniu. Dzięki niemu będziemy wyglądać świeżo i naturalnie przez cały dzień. Pasta nie obciąża i nie skleja włosów, nie kruszy się, nie łuszczy i nie pozostawia widocznych śladów. Cena: ok. 7,20 zł (80 g)

Włosy: Pomada nabłyszczająca z olejem arganowym Styling Effect FLUO

Jest to produkt stworzony na bazie tłuszczu, wosku i substancji zapachowych, które pozwalają na stworzenie lśniącej oraz idealnie gładkiej fryzury. Kosmetyk służy do pielęgnacji oraz delikatnej stylizacji włosów, którym nadaje połysk przy jednoczesnym podkreśleniu ich naturalnej miękkości. Cena: ok. 7,20 zł (40 g)

Włosy: Elastyczny żel do włosów

Sprawi, że nawet posiadacze wyjątkowo niesfornych kosmyków, będą w stanie nad nimi zapanować i w prosty sposób nadać im pożądany kształt. Kosmetyk sprawdzi się podczas prostowania, lokowania, a także upinania nawet najbardziej wymyślnych uczesań. Pomoże również uwydatnić istotne detale, takie jak pazurki, kosmyki, czy też pojedyncze loki, które podkreślają indywidulany charakter. Cena: ok. 6,90 zł (100 g)

Włosy: Gumowy żel do włosów

Kosmetyk pozwoli na elastyczne i długotrwałe utrwalenie całej fryzury, ale również podkreśli pojedyncze pasma. Zawarta w nim gliceryna dokładnie nawilża poszczególne kosmyki na całej długości, a składniki aktywne, chronią je przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Cena: ok. 6,90 zł (100 g)

Włosy: Mrożący żel

Dzięki niewielkiej ilości kosmetyku wtartego w wilgotną fryzurę uzyskamy efekt mokrych fal, który utrzyma się na naszej głowie przez wiele godzin. Kosmetyk sprawdzi się również u osób, które lubią częste zmiany wyglądu w ciągu dnia. Klika ruchów wystarczy, by nadać fryzurze zupełnie innego charakteru. Cena: ok. 6,90 zł (100 g)

Włosy: Krem stylizujący chaos

Kosmetyk pozwala, nawet najtrudniejszym do ułożenia włosom, nadać dowolny i trwały kształt. Jest również niezwykle elastyczny, nie zastyga, a tym samym umożliwia zmianę uczesania nawet kilka razy w ciągu dnia. Aby osiągnąć oszałamiający efekt, wystarczy wetrzeć niewielką ilość kremu we włosy, a następnie ułożyć je palcami, przy pomocy szczotki, lokówki bądź prostownicy. Kosmetyk sprawdzi się również w przypadku wyjątkowo trudnych do okiełznania kosmyków. Cena: ok. 6,90 zł (100 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany