Witamina C w serum AVON ANEW

witamina cWitamina C to pielęgnacyjny hit ostatnich lat! Rozświetla, odmładza, odżywia. Jest sekretem młodości gwiazd, kochają ją influencerki! Teraz zakochają się w nowym Rozświetlająco-odmładzającym serum AVON ANEW, ponieważ każda buteleczka zawiera taką samą ilość czystej witaminy C co 30 pomarańczy.

Stabilna 10% witamina C w unikalnej, opatentowanej formule pozostaje aktywna i skuteczna od pierwszej do ostatniej kropli kosmetyku.

Witamina C i wyjątkowy skład serum

Witamina C to silny antyoksydant, który sprawia, że skóra wygląda pięknie, młodo i zdrowo. Niestety nie jest ona produkowana przez nasz organizm, dlatego musimy ją suplementować, dobierając odpowiednią pielęgnację. Kosmetyki dostępne na rynku różnią się między sobą zawartością witaminy C.

W Serum AVON ANEW jest jej aż tyle, ile w 30 pomarańczach! Dzięki opatentowanej formule, 10% witamina C pozostaje stabilna, czyli zachowuje swoje cenne właściwości, aż do ostatniej kropli. AVON jako pierwsza firma ustabilizowała witaminę C już w 1996 r., jesteśmy więc pionierem w pielęgnacji skóry!

Serum z witaminą C – działanie

Wystarczy wmasować 1-2 krople serum w oczyszczoną skórę twarzy przed nałożeniem kremu na dzień, by zobaczyć natychmiastowe efekty. Już po pierwszym użyciu cera jest rozświetlona. Po tygodniu wygląda zdrowiej, po dwóch – staje się wyraźnie wygładzona, a jej struktura udoskonalona! Stosując serum AVON ANEW dostarczasz skórze niezbędnych witamin, których potrzebuje, by codziennie wyglądać młodo! Nie musisz unikać słońca, warto jednak pamiętać o kremie do twarzy z filtrem SPF.

Cena: 45,99 zł

Ocen: 29
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany