Wielorazowe płatki do demakijażu w kształcie serca GLOV Heart Pads

wielorazowe płatki do demakijażuWypróbuj wielorazowe płatki do demakijażu, jeśli męczy cię długi i żmudny proces demakijażu. I jeśli chcesz, żeby twój codzienny demakijaż stał się bardziej przyjazny środowisku. Wypróbuj nowość od GLOV, dzięki której wszystkie Twoje zmartwienia związane ze zmywaniem makijażu odejdą w zapomnienie!

Marka GLOV po raz kolejny postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientek i stworzyła płatki, które nie tylko pozwolą zaoszczędzić czas, ułatwią codzienny demakijaż, ale także staną się uroczym dodatkiem w ich kosmetyczkach.

Wielorazowe płatki do demakijażu – pokochasz je bo…

GLOV Heart Pads to pięć uroczych, wielorazowych płatków kosmetycznych w kształcie serca, które zmyją twój makijaż jedynie za pomocą wody lub z dodatkiem twojego ulubionego kosmetyku do demakijażu. Będą również pomocne podczas aplikacji toniku.

GLOV Heart Pads sprawdzą się przy oczyszczaniu każdego rodzaju skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej i skłonnej do podrażnień, a ich wyjątkowa forma umożliwia wykonanie demakijażu również w najtrudniej dostępnych miejscach.

GLOV Heart Pads są wielokrotnego użytku, są w pełni bezpieczne dla każdego rodzaju skóry, nawet dla wrażliwej i skłonnej do alergii. Możesz używać ich aż do 3 miesięcy.

Cena: 29,90 zł.

Ocen: 4
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany