Wielkanocne bakalie KRESTO i BackMit

bakalie

Keksy, mazurki, serniki. Te ciasta to typowo wielkanocne przysmaki. Pełne są bakalii. Sepcjalne mieszanki przygotowały firmy Kresto i BackMit.

Tradycyjne, polskie święta Wielkanocne nie mogą odbyć się bez suto zastawionego stołu. Jego nieodłącznym elementem są ciasta, wśród których prym wiodą mazurki, serniki, babki oraz keksy. Dużą popularnością cieszy się także podawana na zimno pascha. Sekretem wszystkim tych przysmaków jest odpowiedni dobór składników, bowiem bez nich nawet najlepszy przepis skazany jest na porażkę. By temu zapobiec warto wypróbować produkty marki KRESTO oraz BackMit.

Bakalie na Wielkanoc

Ich liczna oferta stanowi magazyn różnorodnych dodatków, które w pyszny sposób odmienią smak naszych deserów. Świetną propozycją jest wykorzystanie tartych orzechów włoskich lub migdałów marki BackMit jako masy kruchego mazurka. Jeśli natomiast chcemy uraczyć naszych gości prawdziwym królestwem bakalii to pozycją obowiązkową jest przygotowanie paschy oraz keksu. W tym celu idealnie posłużą nam orzechy włoskie, rodzynki, a także migdały marki KRESTO. Do przygotowania świątecznych słodkości doskonałe będą także suszone owoce, jak choćby ananas w kostce marki KRESTO. Wykorzystując w kuchni przysmaki marki KRESTO oraz BackMit urozmaicimy także inne świąteczne wypieki, na przykład babki i serniki – wszystko zależy jedynie od naszych upodobań.

WIĘCEJ: Migdały marki KRESTO

Tworząc wielkanocne pyszności warto nieco poeksperymentować, aby na nowo odkryć smaki, do których od lat jesteśmy przyzwyczajeni. Dzięki produktom marki KRESTO i BackMit nawet najprostsze przepisy mogą zmienić się w wyborną ucztę i to nie tylko od święta.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany