Węgiel aktywny z kokosa Aliness!

węgiel aktywny z kokosaWęgiel aktywny z kokosa? Zanim wyjaśnimy „dlaczego”, może najpierw sprecyzujmy DO CZEGO? Węgiel aktywny posiada mnóstwo zastosowań, również medycznych: przede wszystkim pochłania toksyny. A tym samym działa leczniczo przy zatruciach, niestrawności, biegunkach etc. Świetnie spisuje się także jako środek wybielający zęby.

Węgiel aktywny z kokosa – dlaczego tak działa?

Węgiel aktywny to jeden z najbardziej porowatych materiałów na świecie. Powierzchnia JEDNEGO GRAMA węgla aktywnego potrafi dochodzić do 3900 m2! Rzecz trudna do wyobrażenia… I właśnie ze względu na tę porowatość jest tak doskonałym adsorbentem, wykorzystywanym do produkcji rozmaitych filtrów, a także w farmaceutyce. Porowata struktura sprawia, że sproszkowany węgiel aktywny świetnie radzi sobie też z nalotem nazębnym, absolutnie nie niszcząc szkliwa.

Węgiel aktywny pozyskiwany jest z różnych surowców, ale to właśnie łupiny orzecha kokosowego należą do najbardziej cenionych, z których wytwarza się jedną z najszlachetniejszych odmian węgla aktywnego, o największej porowatości.

Węgiel aktywny z kokosa Food Grade 200g to najnowszy produkt marki Aliness, spełniający najwyższe wymogi konsumenckie. Stosowany profilaktycznie – pomaga w znacznym stopniu oczyścić układ pokarmowy z niepożądanych substancji.

Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany