Węgiel aktywny: maska KLAPP Regulating Black Mas

węgiel aktywnyWęgiel aktywny coraz częściej znajduje zastosowanie w kosmetyce. Jest również w masce KLAPP Regulating Black Mask. Nawilża skórę, która jest wypoczęta i oczyszczona.

Aktywowany węgiel doskonale radzi sobie z przyciąganiem i wchłanianiem toksyn, nadmiaru sebum czy też zrogowaciałego naskórka. Ponadto wykazuje działanie rozjaśniające, kojące, przeciwzapalne i antybakteryjne. Nie narusza bariery ochronnej skóry, stąd staje się łagodny w użyciu..

Węgiel aktywny oczyszcza i reguluje

Kiedy aktywny węgiel wchodzi w kontakt z zanieczyszczeniami, zaczyna intensywnie je pochłaniać, jednocześnie sprawiając, że skóra przestaje się świecić. Węgiel absorbuje bowiem od 100 do 200 razy więcej zanieczyszczeń niż sam waży! Bardzo dobrze sprawdza się więc w produktach kosmetycznych przeznaczonych do oczyszczania – peelingach, żelach, pastach do zębów czy maskach.

S.O.S. dla tłustej skóry

Kiedy skóra nadmiernie się przetłuszcza, szukamy produktów, które regulują problem. Najlepiej, gdyby idealny kosmetyk nie tylko niwelował nadmierny łojotok, ale działał przy okazji w kierunku anti-aging i wygładzając skórę, zapewniał zdrowy, rozświetlony koloryt.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Aloes w żelu od KLAPP Cosmetics

Przebarwienia na twarzy – to naprawdę ważne

Maska KLAPP REGULATING BLACK MASK

Maska regulacyjna i nawilżająca, zmniejsza zmarszczki mimiczne i sprawia, że skora jest promienna i czysta. Idealne dla cery problematycznej po 30 roku życia. Wyrównuje utratę nawilżenia i uwalnia skórę od substancji szkodliwych. Działa detoksykująco i absorbuje nadmierną ilość sebum. Wyprodukowana z substancji roślinnych i mineralnych, aktywny węgiel działa jak magnes przyciągając bakterie, substancje trujące, zanieczyszczenia, pozostałości sebum z powierzchni skory.

Cena: 57 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany