Wegańskie kulki do kąpieli LaQ

kulki do kąpieliWegańskie kulki do kąpieli działają musująco. Dzięki zawartości masła Shea, olejku ze słodkich migdałów oraz witaminy E zapewnią one naszej skórze jedwabistą gładkość, a nasze zmysły rozpieszczą cudownymi aromatami. Wśród tych wegańskich cacek znalazła się także specjalna propozycja dedykowana mężczyznom oraz wersja z niespodzianką dla naszych pociech. 

Musująca kulki do kąpieli – jakie mają składniki

To sposób na zapewnienie skórze idealnej gładkości oraz nawilżenia jak po użyciu balsamu. Wszystko to zasługa wegańskiego składu, w którym znalazły się masło shea, olej ze słodkich migdałów oraz witamina E. Wystarczy wyjąć kulę z ochronnej folii i wrzucić do wanny pełnej ciepłej wody aby poczuć błogość. Do wyboru mamy trzy soczyste zapachy, które możemy zmieniać w zależności od naszego nastroju – kiwi z winogronem, wiśnię lub banana. 

W LaQ tradycyjnie już nie zabrakło także propozycji dla mężczyzn na bazie aktywnego węgla, która po rozpuszczeniu wydziela zapach ekskluzywnych męskich perfum!

Kulki do kąpieli dla najmłodszych?

Im LaQ proponuje musującą kulę do kąpieli z niespodzianką w postaci ukrytego w jej wnętrzu malutkiego, zabawnego mydełka. Dzięki niej zmienimy zwykłą kąpiel z niezwykłą zabawę. Dodatkowo kula, w zależności od wyboru jednej z trzech wersji, barwi wodę na niebiesko, różowo lub pomarańczowo. Dzięki masłu shea, olejowi ze słodkich migdałów i witaminie E wygładza i pielęgnuję skórę naszego malucha, a substancja zapachowa typu alergen-free zapewnia mu bezpieczeństwo w trakcie pluskania.

Wszystkie kule wykonywane są ręcznie i nie zawierają SLS, silikonów oraz parafiny.

Cena kuli: 11,99 zł 

Cena kuli dla dzieci: 15,99 zł

Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany