Wegańskie kosmetyki do depilacji Joanna

wegańskie kosmetyki do depilacjiWegańskie kosmetyki do depilacji? Tak! Najpopularniejsza, kultowa już linia Sensual marki Joanna właśnie powiększa się o cztery nowe kosmetyki do depilacji o wdzięcznej nazwie Vegan. Ich jakość potwierdza widoczny na opakowaniu certyfikat VIVA VEGAN przyznawany przez Organizację VIVA wyłącznie produktom, które w swoim składzie nie zawierają żadnych substancji odzwierzęcych, nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają oleju palmowego.

Produkty Sensual Vegan są przyjazne zwierzętom, weganom i wegetarianom, a tym samym środowisku, czyli nam wszystkim! To propozycja dla każdego, kto troszczy się nie tylko o własną skórę, ale także o środowisko.

Wegańskie kosmetyki do depilacji – plastry

Plastry do depilacji twarzy i plastry do depilacji ciała Sensual od lat regularnie stosują miliony kobiet. Sensual Vegan to nowa, wegańska formuła, która jest równie skuteczna, ale nie ma w niej żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego. Główną rolę odgrywa pozyskiwany z liści brazylijskich palm wosk karnauba, który szybko i precyzyjnie usuwa niechciane włoski, a jednocześnie nawilża i natłuszcza skórę. Jego działanie pielęgnacyjne wspiera odżywczy olej arganowy oraz nawilżający i kojący aloes z plantacji organicznych.

W trosce o środowisko naturalne plastry wykonane są z biodegradowalnej włókniny. A pokrywająca je specjalna folia opakowaniowa również z łatwością ulega biodegradacji. Dołączona do plastrów oliwka to 100% naturalny olej migdałowy, który doskonale usuwa pozostałości po wosku oraz działa kojąco na skórę. Jeśli wciąż zastanawiacie się, czy depilacja woskiem może być łagodna, odpowiedź brzmi: naturalnie!

Ceny: Plastry do depilacji ciała – 11,50 zł; Plastry do depilacji twarz – 9,50 zł

Wegańskie kosmetyki do depilacji – kremy

Dla wielbicieli kremów przyrządziliśmy specjalne kremy wegańskie. Krem do depilacji ciała zawiera nawilżający i kojący ekstrakt z aloesu, który zapobiega wysuszeniu skóry i łagodzi podrażnienia. Kosmetyk usuwa włoski w trzy minuty. Łagodny skład i błyskawiczne działanie sprawiają, że może być stosowany nawet w przypadku skóry wrażliwej. Pięć minut potrzebuje natomiast krem do depilacji twarzy Vegan, by w pełni zadziałać.

Wzbogaciliśmy go ultranawilżającym ekstraktem z alg morskich oraz bezpiecznym dla środowiska składnikiem neutralizującym zapach. Żaden z nich nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Oba natomiast zapewniają szybką i skuteczną depilację nawet najkrótszych włosków, a jej efektami, czyli jedwabiście gładką skórą, można się cieszyć dłużej niż dotychczas. Zawarty w kremach składnik CAPISLOW sprawia, że włoski odrastają wolniej, są cieńsze i delikatniejsze.

Ceny: Krem do depilacji ciała – 9,50 zł (100 g); Krem do depilacji twarz – 7,50 zł (20 g)

Bez względu na to, którą metodę depilacji wybierzecie, pamiętajcie, by nie wykonywać zabiegu bezpośrednio po opalaniu, a po depilacji chronić skórę przed słońcem i unikać kąpieli w basenie, morzu czy jeziorze. Po 24 godzinach można już korzystać ze wszystkich uroków przyrody, naturalnie.

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany