Walentynkowa niespodzianka z peelingami kawowymi Bare Care

bare carePrzygotowaliśmy dla was walentynkową niespodziankę. Możesz dostać naturalne peelingi kawowe firmy Bare Care – Exotic i Chocolate. Do wygrania jest 5 nagród. Zabawa ta połączona jest z naszym profilem na Facebooku i trwa od 02 lutego 2018 roku do 8 lutego do godziny 24.00. Ogłoszenie wyników nastąpi 9 lutego do godziny 12.00.

Dlaczego warto wziąć udział w naszej zabawie?

Do wygrania są pięknie pachnące, super działające oraz naturalne peelingi kawowe firmy Bare Care. Możesz je mieć na Walentynki, aby pochwalić się w tym dniu nieskazitelnie piękną i gładką skórą.

Aby wziąć udział w naszej zabawie:

Wystarczy w komentarzu pod NASZYM postem na Facebooku odpowiedzieć na krótkie pytanie:

„Jeśli zimą marzysz o tropikach z nutką egzotyki – zainspiruj się peelingiem kawowym Bare Care Exotic i napisz jak wyglądałby Twój idealny wieczór w stylu Exotic?”

Nagrodę wygrają najciekawsze odpowiedzi.

Udział w zabawie jest automatyczną akceptacją regulaminu. Zachęcamy do polubienia naszego fanpage’a na Facebooku.

Nagrody to:

Za pierwsze miejsce:

Peeling kawowy Bare Care Exotic (200 g) i peeling kawowy Bare Care Chocolate (100 g).

Oraz 4 nagrody pocieszenia:

Peeling kawowy Bare Care Exotic (200 g).

Jaki jest peeling kawowy Bare Care Exotic?

Peeling kawowy Bare Care Exotic pokocha każda kobieta, która uwielbia intensywne, cytrusowe zapachy. Ten cudowny aromat pozwala przenieść się prosto z łazienki w niezwykłe, egzotyczne miejsce, z którego nie chce się powracać. Dodatkowo kawa robusta potrafi ukoić zmysły i zadbać o ciało, jak nikt inny. Kosmetyk ten został starannie opracowany z najwyższej jakości składników pochodzenia roślinnego, dlatego posiada wiele właściwości, które zapewniają przemyślaną i naturalną pielęgnację skóry.

Jest w 98% naturalny, dzięki czemu idealnie radzi sobie z cellulitem i rozstępami. To również najlepsze źródło nawilżenia i odżywienia skóry. Dzięki sypkiej, gruboziarnistej konsystencji ciało podczas kąpieli jest rozgrzane, nie ma na nim śladu obumarłego naskórka, a cera staje się gładka i pachnąca. Dodatkowo został ręcznie wykonany i jest produktem wegańskim. Peeling kawowy Bare Care Exotic to naturalna pielęgnacja ciała za tak niewiele. Produkt ten nie jest testowany na zwierzętach.

Regulamin zabawy

1. Fundatorem nagrody jest firma Bare Care.
2. Nagrodę w postaci „Peelingu kawowego Bare Care” mogą dostać wszyscy, którzy wezmą udział w zabawie oraz posiadają profil na Facebooku.
3. Jedna osoba może dostać tylko jedną nagrodę.
4. Nagrody nie można wymienić na wartość pieniężną.
5. Ogłoszenie wyników odbędzie się na stronie internetowej Organizatora (www.kliknijwzdrowie.pl) oraz na facebooku w dniu 09.02.2018 roku.
6. Osoba zgłaszająca się do zabawy wyraża zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na portalu oraz na facebooku.
7. Wysyłka nagrody nastąpi do dnia 12.02.2018 roku.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany