Visolvit – popularne witaminy w nowoczesnej odsłonie

visolvitVisolVit Junior to marka godna zaufania. Popularne witaminy, które zdobyły serca wielu pokoleń teraz dostępne są w nowoczesnej odsłonie. Produkty są w nowych, kolorowych opakowaniach, a wizytówką marki jest odświeżony, energiczny bohater.

VisolVit Junior Orange – codzienny zestaw witamin

VisolVit Junior Orange to zestaw witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju dzieci oraz młodzieży. Suplement diety wyróżnia pyszny pomarańczowy, orzeźwiający smak, który jest bardzo lubiany przez młode pokolenie. Preparat zawiera między innymi witaminę D, A, C oraz witaminy z grupy B. VisolVit Junior może być stosowany jako uzupełnienie diety dziecka już od 3. roku życia. Wygodna formuła opakowania pozostaje niezmienna. Wystarczy 1 saszetkę granulatu rozpuścić w 1/2 szklanki schłodzonej wody (raz dziennie).

Cena: 12,50 zł (10 saszetek); 23,40 zł (30 saszetek)

VisolVit Junior Żelki – Codzienny zestaw 11 witamin, selenu oraz rutyny

VisolVit Junior Żelki – suplement diety w postaci multiwitaminowych kolorowych żelek o owocowym smaku, zalecany jako uzupełnienie codziennej diety w witaminy. Pomarańczowe, żółte, zielone a może czerwone? Wybór należy do Ciebie! Soczyste żelki występują w 4 smakach: cytrynowym, jabłkowym, malinowym i pomarańczowym. Co więcej, żelki mają bardzo oryginalny kształt duszka.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Gdy dziecko ciągle choruje…

Dieta pełna witamin na zimę

Suplement diety VisolVit Junior Żelki to codzienny zestaw 11 witamin, selenu oraz rutyny:

Witamina C wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Niacyna pomaga utrzymać prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Kwas pantotenowy przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Dodatkowo kwas pantotenowy pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej.

Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia oraz w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych.

Witamina D wpływa na prawidłowy wzrost i rozwój kości u dzieci.

Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Selen pozwala utrzymać zdrowe włosy i paznokcie.

Cena: 13,90 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany