Vicks VapoRub – na przeziębienie i grypę

vicks vaporub

Jeśli dopadło Cię przeziębienie, pamiętaj, że Vicks VapoRub ci pomoże. Ta rozgrzewająca maść, przyniesie ulgę w kaszlu i zatkanym nosie. Dodatkowo też można ją aplikować w przyjemny sposób. Grypa nie będzie miała szans.

Dobry wypoczynek to podstawa, kiedy czujemy, że przeziębienie lub grypa dopada nas nieubłagalnie. Śpiąc mniej niż 7 godzin, jesteśmy 3-krotnie bardziej narażeni na zachorowanie na grypę lub przeziębienie niż osoby przesypiające pełne 8 godzin?

Mentol i kamfora na przeziębienie i grypę

Wypoczęty organizm to więcej siły witalnej i zdecydowanie większe szanse w starciu z wirusem. Vicks VapoRub działa do 8h zapewniając spokojny, kojący sen bez zatkanego nosa i dręczącego kaszlu. Za klinicznie udowodnioną skuteczność działania odpowiedzialne są m.in. olejek eukaliptusowy oraz terpentynowy, mentol, a także kamfora.

WIĘCEJ: Ból gardła i zatok, przeziębienie, kaszel – infekcje w natarciu

Mentol i kamfora łagodzą obrzęk śluzówki nosa oraz łagodzą kaszel poprzez działanie łagodnie znieczulające. Olejek eukaliptusowy i olejek terpentynowy działają pobudzająco na wydzielanie śluzu w górnych drogach oddechowych, pobudzając odkrztuszanie. Wdychając lecznicze opary można złagodzić objawy nieżytu nosa i kaszlu nawet do 8 godzin.

Cena: 20,10 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany