Velvet – nawilżany papier toaletowy

papier velvet

Nowy nawilżany papier toaletowy Velvet Pure jest niezastąpiony w każdej łazience. To niewielkie, nowoczesne i inteligentne rozwiązanie sprawia, że wreszcie możemy czuć się czysto o każdej porze dnia. Możemy go położyć na koszu, półce lub łazienkowej szafce, ważne by był w zasięgu ręki.

Nawilżany papier Velvet jest biodegradowalny – można go bez obaw spłukiwać w toalecie. . Kosmetyk ten jest dostępny w opakowaniu ze specjalnym, wygodnym zamknięciem, które zapobiega wysychaniu. Najlepiej używać go wraz ze standardowym papierem toaletowym, by poczuć komfort pełnej czystości i świeżości po każdym skorzystaniu z toalety. Mamy do wyboru kilka rodzajów nawilżanego papieru toaletowego:

Nawilżany papier toaletowy Velvet Rumianek i Aloes to nowy standard higieny, zapewnia pełną czystość, dzięki zawartości kwasu mlekowego ma też pH odpowiednie dla okolic intymnych. Nawilżany papier Velvet Rumianek i Aloes ma delikatny zapach, zawiera specjalnie dobrane ekstrakty roślinne, został przetestowany dermatologicznie.

WIĘCEJ: Co czai się w toalecie?

Nawilżany papier toaletowy Velvet Junior ma delikatny, brzoskwiniowy zapach i jest zapakowany w ładne, praktyczne opakowanie z klapką chroniącą przed wysychaniem – dzięki temu zachęca najmłodszych do nauki samodzielności, a rodzicom pomaga we wprowadzaniu zasad i rytuałów higienicznych od najmłodszych lat. Najwygodniej przechowywać go w bliskim sąsiedztwie toalety i nocnika, na przykład na koszu, półce lub szafce. Delikatna formuła nawilżanego papieru Velvet Junior, odpowiednie pH, zawartość kwasu mlekowego sprawia, że produkt może być bezpiecznie stosowany do higieny miejsc intymnych także u dzieci. Kosmetyk został przetestowany dermatologicznie, nie zawiera alkoholu, parabenów, PEGów.

Nowy nawilżany papier Velvet Pure oczyszcza miejsca intymne łagodnie jak woda, a jednocześnie skutecznie dzięki formule z odpowiednim pH i zawartością kwasu mlekowego. Jest wyjątkowo delikatny, bezzapachowy, hipoalergiczny i przetestowany dermatologicznie. Nawilżany papier Velvet Pure może być używany codziennie, po każdym skorzystaniu z toalety zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci.

Cena: 5 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany