VAXOL – spray do uszu

spray do uszu

Oczyszczanie uszu z nadmiaru zalegającej woskowiny jest kluczowe dla zachowania dobrego słuchu. Zbyt duże nagromadzenie woskowiny może powodować ból, swędzenie, szum w uszach, a nawet czasową utratę słuchu. Laryngolodzy apelują, by nie stosować do tego niebezpiecznych dla uszu patyczków higienicznych. Idealnie do tego nadaje się spray do uszu.

Vaxol to unikalny spray do uszu w skuteczny i bezpieczny sposób wspierający naturalny proces oczyszczania uszu z woskowiny, której nadmiar może prowadzić do zaburzeń słuchu, powodować ból ucha lub szumy uszne. Formuła zawiera farmaceutycznie oczyszczoną  oliwę z oliwek o właściwościach łagodzących i regenerujących, dlatego Vaxol zalecany jest do pielęgnacji uszu niemowląt oraz dorosłych, u których skóra przewodu słuchowego jest nadmiernie przesuszona lub podrażniona np. używaniem słuchawek czy aparatów słuchowych. Stosowany przed kąpielą chroni uszy przed niekorzystnym działaniem wilgoci, która może prowadzić do infekcji ucha zewnętrznego. Wygodny aplikator pozwala na użycie w każdej pozycji i zapobiega zbyt głębokiemu wprowadzeniu w głąb ucha.

Cena ok. 30 zł (200 dawek)

Ocen: 0
3 komentarze
  1. Vaxol jest rewelacyjny. Idealnie rozpuszcza woskowinę czego nie mogę powiedzieć o wcześniej używanych preparatach. Używa cała nasza rodzina, polecam warto.

  2. Vaxol zakupiony, rzeczywiście działa jak opisujecie, po aplikacji w niedługim czasie woszczyna wychodzi na zewnątrz. Dzięki oliwce czyszczę rzadziej uszy bo są czyste. Także polecam.

  3. Z vaxolu jestem bardzo zadowolona. Kupiłam go z myślą o dzieciach, tym czasem używa go cała rodzina. Psikam do każdego uszka i woskowina samoczynnie wypływa, nie trzeba grzebać patyczkami zwłaszcza małych uszkach.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany