UWAGA, ZACZYNA SIĘ SEZON INFEKCJI

femannoseTo właśnie latem notuje się najwięcej przypadków zapaleń pęcherza. Warto zapamiętać, że ulgę w tej „kobiecej” infekcji przynosi FEMANNOSE® N.

Wystarczy jedna wizyta na basenie w chłodniejszy dzień i za długo noszony mokry kostium; romantyczne siedzenie na piasku na plaży czy na kamieniu, za cienka sukienka, czy bluzka i już może dojść do przechłodzenia pęcherza. Ale nie tylko. Winien może być upał i niewłaściwa higiena, a także kontakty seksualne, które są jedną z przyczyn zakażenia układu moczowego (od nich wzięła nazwa choroba miesiąca miodowego). Nawet noszenie bielizny ze sztucznych tworzyw, powoduje przegrzanie i zapocenie okolic intymnych, a wtedy łatwo dochodzi do rozmnażania się bakterii,
w tym pałeczek okrężnicy Escherichia Coli.

Ciąg dalszy zna nawet co druga z nas: pojawia się nieprzyjemne pieczenie, „parcie” na pęcherz, konieczność nadmiernie częstych wizyt w toalecie, czasem też ból w dole brzucha i krwiomocz.

Jak zauważa urolog, dr hab. n.med. Sławomir Poletajew, zakażenie układu moczowego wywołane przez E. Coli jest jednym z najczęstszych problemów zdrowotnych, z którym kobiety zgłaszają się do lekarza. I blisko połowa z pacjentek doświadcza nawrotów infekcji w ciągu pierwszych sześciu miesięcy. Przede wszystkim nie należy lekceważyć pierwszych objawów, licząc na to, że przykre i wstydliwe dolegliwości samoistnie miną. Odpowiednio szybka reakcja pozwoli zminimalizować ryzyko powikłań i skrócić czas leczenia do minimum. W sytuacji, kiedy już dopadnie nas ZUM warto wesprzeć się Femannose®N.

FEMANNOSE® N zawiera przebadaną klinicznie 2g D-mannozę. Zapobiega przywieraniu bakterii do błon śluzowych dróg moczowych, dzięki czemu bakterie mogą zostać łatwo wypłukane podczas następnego oddawania moczu. Szybko znika więc przyczyna infekcji i jej nieprzyjemne objawy.

A jako że D-mannoza to tzw. substancja endogenna, czyli naturalnie produkowana przez nasz organizm, to jest dobrze tolerowana i nie daje skutków ubocznych. FEMANNOSE® N jako produkt bezpieczny może być zalecany nawet kobietom w ciąży. Należy jednak przyjmować go po wcześniejszej konsultacji z lekarzem. FEMANNOSE® N może być stosowany od 14. roku życia.

Chcesz szybko i bezpiecznie pokonać zakażenie układu moczowego – zapytaj o preparat nowej generacji FEMANNOSE® N

*85 proc. kobiet ustąpienie objawów odczuwa już po 2-3 dniach stosowania Femannose® N, a działanie Femannose® N zaczyna się już od pierwszej dawki

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany