Uprawiaj seks, wyglądaj młodziej

sex

Seks jest bardzo ważny w naszym życiu. A tu dodatkowa niespodzianka! Sekretem młodzieńczego wyglądu nie jest skóra, ale wspaniały seks, mówi psycholog David Weeks.

Na konferencji British Psychological, Dr Weeks przedstawił badania na temat korzyści zdrowotnych wynikających z regularnego kochania się. Stwierdził on również, że zwiększa szczęście oraz obniża ryzyko chorób serca i depresji.

Seks a odporność

On nie jest jedynym lekarzem, który namawia do regularnego seksu. Naukowcy z Uniwersytetu w Pensylwanii udowodnili, że ludzie, którzy kochają sięSeks a  dwa razy w tygodniu mają lepszy system immunologiczny. A badania opublikowane w British Journal of Urology International informują, że mężczyźni mogą obniżyć ryzyko wystąpienia raka prostaty, jeśli będą mieli wytrysk minimum pięć razy w tygodniu.

Masturbacja

Jeśli nie masz partnera, nie martw się. Masturbacja jest również tak korzystna. Ava Cadell kliniczny seksuolog zgadza się z tym i dodaje, że regularna intymność jest nawet ważniejsza niż seks. Całowanie, przytulanie i trzymanie się za ręce przynosi podobne rezultaty.

źródło: www.prevention.com

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany