Uniwersalny kosmetyk Egyptian Miracle Eveline Cosmetics

uniwersalny kosmetykUniwersalny kosmetyk to taki który warto mieć pod ręką bo jego zastosowań nie ma końca. Marka Eveline Cosmetics opracowała taki właśnie kosmetyk. Jest to krem ratunkowy Egyptian Miralce, przeznaczony do przesuszonej skóry twarzy i ciała, a także włosów. 100% naturalna formuła tego uniwersalnego kremu zawiera wyłącznie 7 składników aktywnych!

Przywołując królową Kleopatrę czy Nefretete – żonę egipskiego faraona, myślimy o zabiegach pielęgnacyjnych opartych na mocy naturalnych składników wykorzystywanych w starożytnej medycynie. Drogocenne olejki, miód czy propolis towarzyszyły wtedy codziennej pielęgnacji, dając spektakularne efekty, o których pisali starożytni poeci chwalący urodę kobiet Egiptu.

Uniwersalny kosmetyk – unikatowa kompozycja

Dziś powracamy do tych źródeł. Krem ratunkowy Egyptian Miracle to absolutnie unikatowa kompozycja oparta na 100% naturalnej formule. Zawiera wyłącznie 7 dobroczynnych składników: oliwę z oliwek, miód, olej słonecznikowy, propolis, mleczko pszczele, pyłek pszczeli i wosk pszczeli.

Ich wyjątkowe działanie znane jest od wieków, ale dopiero teraz, dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, zostały one połączone w jeden krem o niezwykłych możliwościach. Jego formuła pod wpływem ciepła rąk zamienia się w ultraodżywczy olejek, który kompleksowo pielęgnuje skórę twarzy, ciała oraz włosy.

Egyptian Miracle łączy w sobie właściwości aż 7 kosmetyków: głęboko odżywczego kremu do twarzy, wygładzającej maseczki, nawilżającego kremu pod oczy, odżywczego balsamu do ust, regeneracyjnego kremu do rąk, profesjonalnego kosmetyku zmniejszającego widoczność blizn i rozstępów oraz silnie naprawczej odżywki do włosów. Jest uniwersalnym kosmetykiem, który zawsze powinien być pod ręką. Doskonale sprawdzi się np. do rozjaśniania blizn, łagodzenia wyprysków czy masażu oraz do pielęgnacji tatuażu. Jego zastosowania nie mają końca.

Cena: 19,99 zł (40 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany