Ulga dla ciężkich i zmęczonych nóg – AFLAVIC® MAX

Ulga dla ciężkich i zmęczonych nógPo całym dniu pracy potrzebna jest ulga dla ciężkich i zmęczonych nóg. Chłodna kąpiel powinna przynieść ukojenie. Warto również zażyć preparat zawierający diosminę wspomagającą prawidłowe funkcjonowanie mikrokrążenia żylnego.

Ulga dla ciężkich i zmęczonych nóg – jak działa diosmina

Działa ona ochronnie na naczynia krwionośne i poprawia napięcie żył. Diosmina nasila zwężenie naczyń spowodowane adrenaliną, noradrenaliną i serotoniną w żyłach powierzchniowych ręki oraz w izolowanej żyle odpiszczelowej; powoduje zwiększenie napięcia ściany naczyń żylnych, zmniejsza zastój żylny. Zwężenie naczyń żylnych jest zależne od przyjmowanej dawki produktu. Diosmina powoduje zmniejszenie średniego ciśnienia żylnego zarówno w naczyniach powierzchniowych, jak i głębokich.

Ulga dla ciężkich i zmęczonych nóg – zażywanie preparatu

Preparat AFLAVIC® MAX łagodzi uczucie ciężkich i zmęczonych nóg, bóle nóg i kurcze nocne dzięki zawartości diosminy, która wpływa na poprawę elastyczności i szczelności naczyń krwionośnych, zabezpiecza je przed uszkodzeniem oraz korzystnie oddziałuje na poprawę napięcia ściany naczyń żylnych.

Jak ją zażywać? Przy niewydolność krążenia żylnego: 1 tabletka na dobę, rano na czczo. Zaostrzenie dolegliwości związanych z żylakami odbytu: 3 tabletki na dobę przez 4 dni, a następnie 2 tabletki na dobę przez kolejne 3 dni, podczas posiłków.

Cena: 23 zł (30 tabl.)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany