TURN OVER – krem, który pobudzi twoją skórę nocą

krem

Krem Turn Over na noc aktywnie pracuje, regenerując skórę po całym dniu, kiedy ty wygodnie śpisz. Jego formuła, oparta jest na skoncentrowanym kwasie glikolowym. Pomaga usuwać martwe komórki naskórka i stymuluje odnowę komórkową.

Zalety stosowania kremu na noc  Turn Over

Krem Turn Over na noc polecany jest osobom, które dostrzegają u siebie zmarszczki i oznaki fotostarzenia, takie jak przebarwienia czy utrata napięcia skóry. Dzięki zawartości 15% kwasu glikolowego wspomaga on złuszczanie martwych komórek naskórka, co wpływa na poprawę kolorytu, gładkości i jędrności skóry, widocznie redukując oznaki starzenia. Po takim odświeżeniu zmarszczki stają się mniej dostrzegalne, a cera promienieje zdrowiem.

Zaletą Turn Over jest nie tylko brak sztucznych substancji zapachowych i parabenów. Skuteczność zawartych w nim składników aktywnych potwierdziły dodatkowo badania kliniczne. Laboratorium Dermaceutic –  jest jedną z pierwszych firm estetycznych, która przeprowadziła szerokie badania kliniczne w branży medycyny estetycznej udowadniając, że kosmeceutyki znacznie wzmacniają działanie zabiegów peelingujących, poprawiają koloryt skóry i redukują ilość oraz głębokość zmarszczek. Pod lupę wzięto zastosowanie takich składników jak kwas hialuronowy, witamina C, kwas glikolowy i retinol, dopracowując ich idealne połączenie w jednym produkcie – kremie na noc Turn Over.

INNE: Krem przeciwzmarszczkowy na dzień i na noc – Oeparol

Dlaczego krem na noc?

Wieczorna pielęgnacja skóry jest niemniej ważna niż poranna. Kosmetyki na noc mają za zadanie dotrzeć głębiej niż kremy na dzień i wykorzystać moment wzmożonego wchłaniania składników odżywczych.

Cena: 40 ml (170 zł)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany