Tran MÖLLER’S GOLD – siła ciała i sprawność mózgu

tranTran to idealny preparat dla każdego. Po Möller’s GOLD warto sięgać nie tylko w okresie przesilenia wiosennego, lecz przez cały rok. Jest to produkt unikatowy – optymalny i kompletny. Zawiera dzienną rekomendowaną dawkę witaminy D3, równą 2000 IU oraz bardzo wysoką dawkę drogocennych i niezbędnych kwasów omega-3 (DHA i EPA) – 1200 mg.

W marcu i kwietniu, gdy regenerujemy się po zimie, zastrzyk zdrowia i energii jest niezbędny. Musimy uzupełnić niedobory różnych substancji odżywczych, które utraciliśmy zimą. W tym momencie z pomocą przychodzi suplementacja, ważne jest jednak, aby była ona przemyślana. Jeśli siła, to witamina D3, jeśli sprawny mózg, to oczywiście kwasy omega-3. Wychodząc naprzeciw tym szczególnym potrzebom Möller’s – ekspert w dziedzinie kwasów omega-3 – stworzył Möller’s GOLD. To unikalne na polskim rynku połączenie wysokiej jakości tranu z dorsza bogatego w kwasy omega-3 DHA i EPA z wysoką dawką witaminy D3, zamknięte w zaledwie 5 ml preparatu.

Tran – zbawienne działanie witaminy D3

Jest ona niezbędna nie tylko dla dzieci, ale również i dla dorosłych.  Niedobory witamin D3 w polskim społeczeństwie sięgają ponad 90%. Na naszej szerokości geograficznej i przy obecnym zanieczyszczeniu powietrza, właściwa produkcja witaminy D3 w skórze jest praktycznie niemożliwa.

Czemu właściwie witaminę D3 nazywa się „esencją życia”? Witamina D3 bierze udział w produkcji blisko 3000 białek we wszystkich tkankach, a więc jej wpływ na ogólny stan zdrowia jest olbrzymi i wieloetapowy. Möller’s GOLD zapewnia aż 2000 IU tej witaminy w 5ml, co stanowi rekomendowaną dzienną dawkę dla osoby dorosłej – rozwiązuje zatem problem niedoboru witaminy D3.

To nie wszystko. W łyżce produktu kryje się także bardzo wysokie stężenie kwasów omega 3 – aż 1200 mg. Kwasy omega-3 nie tylko kształtują mózg już na etapie życia płodowego, ale również okazują się kluczowe zarówno dla budowy komórek mózgowych, jak i usprawnienia przepływu bodźców nerwowych. Starzenie się mózgu, nierozerwalnie związane z problemami z pamięcią, może być skutecznie zahamowane właśnie dzięki odpowiednio bogatej w kwasy tłuszczowe omega-3 diecie lub prawidłowej suplementacji tego składnika. Myśl szybko i logicznie – nie zapominaj o kwasach omega-3!

Wydaje się, że korzyści jest sporo? To bynajmniej nie wszystko. Jeżeli energia i siła na co dzień to coś, co kochasz, to pokochaj swoje serce posiłkując je kwasami omega-3, które nie tylko ochronią przed powstawaniem zakrzepów i zatorów, zaburzeniami rytmu serca, ale również wpłyną na prawidłowy poziom krzepliwości krwi, skutecznie chroniąc przed procesami miażdżycowymi.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany