Trądzik różowaty: mleczko oczyszczająco-odświeżające

trądzik różowatyTrądzik różowaty to delikatne lub silne zaczerwienienia. Skóra potrzebuje wtedy odpowiedniej pielęgnacji. Mleczko to nowy sposób na przywrócenie skórze uczucia komfortu.

Trądzik różowaty – zmora wielu kobiet

Dermatolodzy najczęściej posługują się tą nazwą określając zarówno cięższe, jak i lżejsze przypadki, w tym przewlekłe zaczerwienienia z występującymi dodatkowo różnego typu wypryskami.

Zaczerwienieniu często sprzyja działanie agresywnych czynników zewnętrznych lub emocji.

Nieprzewidywalne, kapryśne i trudne do pokonania „uderzenia gorąca” atakują w najmniej odpowiednich momentach i stają się najbardziej intensywne w wieku 40 – 50 lat.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Trądzik to nie jedyny problem skóry

Z cerą trądzikową można sobie poradzić

Trądzik różowaty – mleczko

Mleczko oczyszczająco-odświeżające Eau Thermale Avène Antirougeurs Clean to połączenie delikatnej, płynnej konsystencji z maksymalną skutecznością działania. Ma strukturę żelowej sieci złożonej z oczek, które zawierają wyjątkowo dobrze tolerowane substancje czynne:

  • TRP – REGULIN

Reguluje pracę receptorów TRPV1, pełniących ważną funkcję w reakcji na oddziaływanie czynników zewnętrznych, takich jak ciepło,  zimno lub ostre  przyprawy.

TRP-REGULIN ma silne działanie łagodzące wszystkie rodzaje zapalenia neurogennego oraz naczyń. To swoista terapia ukierunkowana na trądzik różowaty – wpływa na receptory odpowiedzialne za reaktywność skóry widoczne w postaci trądziku różowatego.

TRP-REGULIN działa kojąco i przeciwzapalnie, zwłaszcza na markery reakcji zapalnej trądziku różowatego, zmniejszając reakcje kaskadowe, odpowiedzialne za rozszerzanie naczyń krwionośnych, obrzęk i uczucie dyskomfortu oraz gorąca.

Skutecznie zmniejsza reaktywność skóry oraz poprawia mikrokrążenie.

  • HMC (METYLOCHALKON HESPERYDYNY):

Substancja aktywna, która pobudza mikrokrążenie, jednocześnie jest bezpieczna dla wrażliwej skóry.

HMC stymuluje mikrokrążenie, wzmacniając i chroniąc ściany naczyń włosowatych. Pomaga zredukować punktowe lub rozległe zaczerwienienia.

Cena: 69 zł (400 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany