Tołpa: kosmetyki do zadań specjalnych

tołpaTołpa to popularna marka kosmetyków. A w wersji mini to hit tego lata. Zmieszczą się w torebce, podręcznym bagażu, a nawet w kieszeni. Możesz z nich korzystać zawsze i wszędzie.

Ile to już razy zrezygnowałaś z ulubionego balsamu do ciała, bo zajmował za dużo miejsca w walizce? Albo odpuściłaś sobie demakijaż płynem micelarnym w czasie urlopu, bo nie chciało ci się zabierać wielkiej i ciężkiej butli? A może miałaś jeszcze gorsze doświadczenia i przed wejściem do samolotu okazało się, że w bagażu podręcznym masz swój ulubiony balsam o pojemności przekraczającej dopuszczalne 100 ml i niestety musisz wyrzucić go na oczach celników do kosza na śmieci? A może twój chłopak wolał na wakacjach zapuścić brodę niż podróżować z wielką pianką do golenia? Takie rzeczy zdarzają się niestety każdemu z nas, ale mamy na to sposób.

Tołpa mini kosmetyki

Marka tołpa większość swoich najpopularniejszych kosmetyków produkuje również w wersji mini. Nie musisz się więc martwić się o to, że spędzisz wakacje bez ulubionego balsamu, żelu pod prysznic czy płynu micelarnego. Nawet peelingi do ciała, maseczki do twarzy tołpa czy dwuetapowe zabiegi (peeling+maska) występują w wygodnych saszetkach z jednorazowymi porcjami kosmetyku. Są one nie większe niż kartka pocztowa więc możesz wrzucić je nawet między kartki książki lub na samo dno walizki.

INNE: Kosmetyki – naucz się czytać ich skład

Z OSTATNIEJ CHWILI!

Prawdziwym hitem tego sezonu stworzonym z myślą o wyjazdach oraz wygodnym i szybkim demakijażu są jednorazowe chusteczki nasączone płynem micelarnym. Wystarczy jedna chusteczka, kilka ruchów i demakijaż gotowy. Chusteczka dermo face, sebio służy do oczyszczania skóry twarzy, a chusteczka dermo face, physio poradzi sobie nawet z demakijażem oczu i rzęs. Nigdy wcześniej wieczorne oczyszczanie nie było tak łatwe i szybkie.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany