To ma cudowną moc! Idealne na odchudzanie!

odchudzanieZdrowe odchudzanie wcale nie musi być trudne dzięki tym siedmiu produktom. Jeśli dodasz je do swojej diety nie tylko łatwiej schudniesz, ale i oczyścisz swój organizm z toksyn.

Na odchudzanie olej kokosowy

Zaskoczona, że na liście produktów wspomagających odchudzanie znajduje się tłuszcz? Dobre tłuszcze nie tuczą. Sposób, w jaki olej kokosowy jest metabolizowany w organizmie powoduje, że w rzeczywistości zwiększa się przemiana materii. Obejmują również nasiona konopi, nasiona chia, lnu, awokado i tłuste ryby, aby pomóc stracić tłuszczu z brzucha.

Na odchudzanie jagody

Pełne przeciwutleniaczy, witaminy C, potasu i błonnika. Nic więc dziwnego, że jagody pomagają obniżyć ryzyko chorób serca i nowotworów, poprawiają pamięć oraz trawienie, działają przeciwzapalnie. A ponieważ mają tak mało kalorii, są doskonałym dodatkiem do diety odchudzającej.

Na odchudzanie ocet jabłkowy

Surowy, niefiltrowane ocet jabłkowy czyli cydr ma doskonałe działanie przeciwzapalne, detoksykacyjne i właściwości lecznicze (zarówno, gdy stosowany jest wewnętrznie czy zewnętrznie). Posiada również dużą ilość probiotyków, które pomagają  usprawnić przewód pokarmowy, i mimo, że jest kwaśny, ma działanie alkalizujące na organizm. Możesz użyć go jako dodatek do sosów lub dodać łyżkę do ciepłej wody i wypić rano, aby pomóc zwiększyć metabolizm i wypłukać toksyny.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Ćwiczenia, które zwiększą twój metabolizm

Zobacz jakie błędy popełniasz w odchudzaniu

Na odchudzanie ciemne, zielone warzywa

Ciemne zielone warzywa liściaste (jarmuż, szpinak, botwina itp) i zielenie proszki, takie jak Spirulina, zawierają związek zwany chlorofil, który pomaga poprawić nie tylko działanie układu pokarmowego, ale również dotlenienie krwi. Ma też alkalizujący wpływ na organizm, a oferuje mnóstwo niezbędnych witamin i minerałów, aby pomóc w odchudzaniu.

Na odchudzanie zielona herbata

Zielona herbata pomaga zwiększyć metabolizm. Jest też silnym przeciwutleniaczem i chroni przed uszkodzeniami promieniowania.

Na odchudzanie pieprz Cayenne

Cayenne jest bogaty w witaminy A, B i C. Pomaga w trawieniu i oczyszczaniu z toksyn, wspomaga utratę wagi, ma termogeniczny wpływ na organizm, mogą przyczynić się do poprawy pracy serca, a to pobudza metabolizm. Spróbuj go delikatnie dosypać do szklanki z ciepłą wodą i sokiem z cytryny i wypić rano. Możesz dodawać go do zup i dan mięsnych oraz sosów.

Na odchudzanie nasiona chia

Są doskonałym źródłem kwasów omega-3, białka, błonnika, wapnia (5 razy więcej niż mleko), magnezu, żelaza, cynku i są pełne przeciwutleniaczy. Pomagają one w utracie masy ciała, detoksykacji, zwiększają poziom energetyczny komórki. Można dodawać nasiona chia do koktajli, używać ich jako zamiennik jaj w pieczeniu.

Na odchudzanie pokarmy bogate w błonnik

Fasola (w tym ciecierzyca, czarna fasola i fasola), soczewica, owoce i warzywa to produkty pełne włókien błonnika. Wypełniają na długo żołądek dając uczucie sytości oraz pomagają w wypróżnieniu. Obie te rzeczy są bardzo ważne w trwałej utracie wagi.

Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany