To kręci facetów! Zaskakujące!

gust mężczyzn

Wszyscy wiemy, jakie kobiece atrybuty są dla mężczyzn atrakcyjne. Jednak tylko nieliczni wiedzą, że niektóre dziwne rzeczy też mogą przyciągać facetów.

Poniższa lista może być zaskakująca. Ustalono ją po licznych badaniach, w których chodziło o dowiedzenie się o preferencjach mężczyzn. Oto one:

1. Okulary
Dziewczyna w okularach, jak się okazuje, wygląda atrakcyjnie dla mężczyzn. Teraz, gdy wiemy, że mężczyźni uważają kobiety, które noszą okulary za atrakcyjne, wreszcie możemy pozbyć się tych soczewek kontaktowych!

2. Kobiecy akcent

kobiecy akcent

Specjalny tembr głosu, gesty, akcenty na inną sylabę. To uwielbiają faceci. A jeśli twój język ojczysty jest inny, to twój akcent będzie dla niego jeszcze bardziej atrakcyjny i niepowtarzalny.

3. Jej głowa zawinięta w ręcznik

kobieca głowa w ręczniku

Jedną z najdziwniejszych rzeczy jest to, że większość mężczyźni uważa kobiety za bardzo atrakcyjne, kiedy myją włosy. Oni kochają długie włosy, oczywiście. Ale że są mokre i owinięte w ręcznik, kto mógł wiedzieć?

4. Patrzenie jak kobieta robi się na bóstwo

malująca się kobieta

Czy kiedykolwiek robiłaś makijaż w obecności swojego chłopaka? Możliwe, że był zaskoczony, jak umiejętnie to robisz. Mężczyźni wiedzą, że istnieje wiele różnych technik nakładania produktów do makijażu. Więc, dziewczyny, nie wahajcie się robić się na bóstwo przed ukochanym.

WIĘCEJ: Tak wygląda perfekcyjny mężczyzna!

5. Kiedy kobieta ćwiczy

Większość mężczyzn lubi oglądać kobiety jak ćwiczą. Wyczerpana i spocona przyciąga spojrzenie jak magnes. Czy się to podoba, czy nie, mężczyźni uważają, że jest to bardzo sexy. Niech twój partner obserwuje cię jak ćwiczysz. Albo, jeszcze lepiej, poćwiczcie razem.

6. Moro

kobieta w moro

Zacznij chodzić w moro – ten rodzaj odzieży uważany jest za sexy przez wielu mężczyzn. Oni kojarzą go z dziką przyrodą, łowiectwem i egzotycznymi krajami. Pomimo tego nie przestań być kobietą. Noś klasyczne bluzki, buty na wysokim obcasie.

7. Gdy nosi jego koszulę

kobieta w męskiej koszuli

Niechlujny wygląd może być atrakcyjny dla mężczyzny, zwłaszcza jeśli masz na sobie jego koszulę. Spróbuj tej sztuczki i zobacz jak reaguje.

źródło: www.wmnlife.com

Ocen: 1
1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany